יוקללה או מפוחית?

יוקללה

רבים קוני כלי נגינה כמו מפוחית או יוקללה לעצמם או לילדים שלהם. אלה כלים לא יקרים שניתן בעזרתם לקבל את יסודות המוסיקה ולהכנס לעולם הקסום של המוסיקה. כאשר אתם  מחליטים לקנות כלי נגינה
צריך לחשוב היטב איזה כלי נגינה מתאים לכם בצורה הטובה ביותר. מה מתאים לסגנון היצירה שלכם לאיזה גיל מיועד הכלי. האם הכלים מיועד למי שמתחיל ללמוד נגינה או לנגן וותיק.

שאלות שעולות כאשר את בוחרים כלי נגינה:

פניה לחברה מקצועית שיכולה לכוון אתכם

חשוב לפנות אל חברה מקצועית שמבינה היטב בתחום המוסיקה ואשר  יכולה לסייע לכם לבצע בחירה נכונה.  כאשר אתם בוחרים כלי נגינה חדש. זאת בין אם אתם רוכשים מפוחית, יוקללה או כל כלי חדש לנגינה.

יתרונות ללימוד נגינה

יש יתרונות רבים ללימוד כלי נגינה זה בונה את הביטחון העצמי שלכם, זה מצוין לזיכרון שלכם זה מתאים לכל גיל גם לגיל צעיר וגם לגיל מבוגר. דווקא בגיל השלישי אנשים מדווחים כי לימוד כלי נגינה עוזר לשפר את הזיכרון שלהם ואת התפקודים הקוגניטיביים שלהם.

יצירת קשרי חברתיים

אם אתם מנגנים כלי נגינה במסגרת חברתית זה עוזר לכם ליצור קשרים חברתיים. כך את יכולים להכיר אנשים חדשים יש סיבות רבות מאוד לנגינה על כלי נגינה, זה גורם לך להיות חכם יותר. חוקרים ואנשי הגות מכל העולם נעזרים במוסיקה כדי להרחיב את היכולת הקוגניטיבית שלהם ואת היכולת השכלית שלהם.

קשר בין יכולת שכלית למוסיקה

הרבה מחקרים הראו שיש קשר בין יכולת שכלית גבוהה לבין חשיפה למוסיקה וזאת בתקופות שונות בחיים גם בילדות כמובן אבל גם בגיל מבוגר המוח מדרדר הרבה פחות ושומר על כוחו כאשר לומדים לנגן על כלי מוסיקלי ונחשפים למוזיקה קלאסית. או גם לכל סוג של מוזיקה אחרת. נגינה על כלי מוזיקלי היא הדרך הטובה ביותר לשמור על מצב כשיר וטוב של המוח. אם אתם רוצים לרכוש כלי נגינה כדאי לקנות בחברת אורי אור, שם תוכלו לקבל הנחיות והכוונה ועזרה רבה בבחירת הכלי הנכון המתאים לכם
ולקבל כיוון ליצירה בתחום המוסיקה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיטרות חשמליות
אם אתם מחפשים המלצה על הגיטרה החשמלית המדויקת לקנייה עבורכם, הכנו עבורכם מאמר שמתאים בדיוק עבורכם. אז...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
איך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם?
בין אם הייתה לכם מכונת דשא והגיע הזמן להחליף אותה ובין אם התחלתם לטפח דשא חדש, בחירת מכסחת דשא חדשה...
קרא עוד »
ינו 28, 2021
גרפיטי לאירועים
גרפיטי הפך לדרך פופולרית להוסיף צבע, יצירתיות ואנרגיה לאירועים. זוהי צורת אמנות שניתן להשתמש בה כדי...
קרא עוד »
ינו 10, 2023