נעילת חלונות הזזה – איך להימנע מפריצות

קיימת מודעות מאוד גבוהה היום בכל מה שקשור למיגון ולשמירה על הבטיחות. אם זה מפני אירועים ביטחוניים ואם זה מפני פריצות או גניבות.

כולם יודעים כי אין לצאת מהבית בלי לנעול היטב את הדלת, אין להשאיר תריסים פתוחים או חלונות שאינם מוגנים או נעולים ובקיצור, אין להפקיר את הבית בצורה שהיא תהיה פתוחה וזמינה לכל אורח בלתי קרוא.

גם חלונות הזזה אפשר לנעול

אז אם עד לפני זמן לא רב לא הכרנו כל כך את המושג של חלונות הזזה, כי רוב רובם של החלונות היו חלונות עם כנפיים נפתחות, הרי שהחלונות של היום ברובם הן חלונות הזזה. את החלונות העתיקים יכולנו בהחלט לנעול מבפנים (כמו כאן) על ידי סיבוב של הידית של החלון. אך חלונות ההזזה זה כבר סיפור אחר. יש בהם מנגנון נעילה אך הוא לא כל כך נוח ולא תמיד הואגם עכל כך בטוח. ישנם חלונות הזזה אשר קל מאוד לפתוח אותם גם מבחוץ וקיימת גם בעיה נוספת עם חלונות ההזזה, והאי שכאשר אנחנו מפרקים את החלונות לצורך ביצוע ניקיון יסודי שלהם, אנחנו לא תמיד מצליחים להחזיר אותם בצורה מדויקת כפי שהיה קודם לכן. הדבר משפיע על מנגנון הנעילה. כי מנגנון הנעילה דורש דיוק מירבי של התקנת החלונות על גבי המסילות.

פונים אל המומחים

בכל מה שקשור לנושא של מיגון חלונות הזזה, יש לשים לב כי פונים אל אנשי מקצוע כמו פתרונות נעילה iLock ואל חברה מקצועית אשר מציעה את השירות הכי מקצועי והכי מדויק בלי לעגל פינות.

חברה מיומנת העוסקת בייחוד בתחום הזה ייטיבו ליצור את החלון הכי מוגן והכי מושלם.

שווה להשקיע בחלון מוגן ובטוח עם מנגנון נעילה הכי בטוח. כחי רק כך אפשר להיות רגועים בכל מצב מפני פריצות.

תחושת הרוגע והביטחון היא חשובה מאוד עבר כל בני הבית כאשר הם יודעים כי אין כל חשש מפני פריצות או כל אירוע בטחוני אחר באזורים שם חשופים לאירועים מן הסוג הזה.

גם אם מדובר בחלונות יקרים יותר וכאלה שדורשים מחירים גבוהים יותר, שווה בהחלט לשלם את המחיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»