חטיפים לכלבים – באיזו תדירות אפשר לתת?

בריאות הכלב

מתן פינוקים כמו חטיפים לכלבים, הוא יותר מביטוי של אהבה לכלב שלנו; זה יכול להיות מרכיב קריטי באילוף כלבים המתגמל התנהגות טובה של כלבים. בואו תסתכלו על חטיפי הכלבים קצת מזווית שונה ומפתיעה.

חטיפים לכלבים – באיזו תדירות אפשר לתת? 

אחת הסיבות לכך שמטפלים עובדים כל כך טוב באימונים, היא מכיוון שחוש הריח של כלב שלהם כל כך טוב. כלבים יכולים להריח פינוקים וחטיפים ממרחק של 20 מטרים, והם יכולים לקבל מושג די טוב על המרכיבים העיקריים שבהם. 

לא כל הפינוקים נוצרים שווים. להלן, כמה טיפים עבורכם, כדי שתדעו מה לתת לכלב בריא, כיצד לתת פינוקים לכלבים ומתי לתת חטיפים מסוימים לכלבים.

אופן השימוש בפינוקים לכלבים בצורה היעילה ביותר 

השתמשו בחטיפים לחיזוק מצבו הרגוע והכנוע של הכלב. לעולם אל תשתמשו בחטיפים לכלבים כדי לתגמל מצב נפשי של הכלב. תנו תמיד לכלב להריח את הפינוק תחילה, אך הרחיקו אותו מהחטיף והמתינו. 

זכרו שכלבים יכולים להריח ממתקים ממרחק של 25 מטרים, כך שלא תצטרכו לשים את הפינוק מתחת לאף שלו. ברגע שהכלב יריח את החטיף, הוא עלול לקפוץ בהתחלה, וכנראה שיקפוץ עליכם. 

אם כן, ציינו את חוסר ההסתייגות שלכם עם הגישה ושפת הגוף שלכם והזיזו לאט את עצמכם אחורה או לצד אחד… ואז המתינו. זכרו, רגעי הסבלנות שלכם כבעלים, ישתלמו בהמשך להתנהגותו הרצויה לכם מהכלב.

מתי לתת חטיפים לכלבים? 

בין הארוחות הוא הזמן האידיאלי לתת פינוקים. בחרו פינוק שהכלב שלכם ייהנה ממנו. ככלל אצבע, שמרו את הפינוקים הטובים והנעימים ביותר לסוף, כדי להפעיל את הכלב מחדש אם הוא מתחיל לאבד עניין באימון.

מחפשים מוצרים לבעלי חיים? בקרו באתר שלנו >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אתם חייבים פשוט לדעת מה זה נטוורקינג
נטוורקינג זו כמובן מילה מעולם העסקים שפירושה בעברית הוא יצירה של רשת של קשרים שמטרתם להביא לשיתוף...
קרא עוד »
ינו 05, 2022
ים המלח לא רק החופים
ים המלח הוא פנינת טבע שמקור כוחה הוא בעיקר בכל המלח שנמצא שם באופן טבעי על פני מי ים מלאים במינרלים...
קרא עוד »
אפר 14, 2019
רפואה משלימה – כשהרפואה הממוסדת כבר לא מסייעת
אי אפשר להתווכח עם העובדה כי הרפואה המערבית היא בעלת ערך אדיר לאיכות החיים שלנו ולתוחלת החיים שלנו....
קרא עוד »
ינו 30, 2019