חטיפים לכלבים – באיזו תדירות אפשר לתת?

מתן פינוקים כמו חטיפים לכלבים, הוא יותר מביטוי של אהבה לכלב שלנו; זה יכול להיות מרכיב קריטי באילוף כלבים המתגמל התנהגות טובה של כלבים. בואו תסתכלו על חטיפי הכלבים קצת מזווית שונה ומפתיעה.

חטיפים לכלבים – באיזו תדירות אפשר לתת? 

אחת הסיבות לכך שמטפלים עובדים כל כך טוב באימונים, היא מכיוון שחוש הריח של כלב שלהם כל כך טוב. כלבים יכולים להריח פינוקים וחטיפים ממרחק של 20 מטרים, והם יכולים לקבל מושג די טוב על המרכיבים העיקריים שבהם. 

לא כל הפינוקים נוצרים שווים. להלן, כמה טיפים עבורכם, כדי שתדעו מה לתת לכלב בריא, כיצד לתת פינוקים לכלבים ומתי לתת חטיפים מסוימים לכלבים.

אופן השימוש בפינוקים לכלבים בצורה היעילה ביותר 

השתמשו בחטיפים לחיזוק מצבו הרגוע והכנוע של הכלב. לעולם אל תשתמשו בחטיפים לכלבים כדי לתגמל מצב נפשי של הכלב. תנו תמיד לכלב להריח את הפינוק תחילה, אך הרחיקו אותו מהחטיף והמתינו. 

זכרו שכלבים יכולים להריח ממתקים ממרחק של 25 מטרים, כך שלא תצטרכו לשים את הפינוק מתחת לאף שלו. ברגע שהכלב יריח את החטיף, הוא עלול לקפוץ בהתחלה, וכנראה שיקפוץ עליכם. 

אם כן, ציינו את חוסר ההסתייגות שלכם עם הגישה ושפת הגוף שלכם והזיזו לאט את עצמכם אחורה או לצד אחד… ואז המתינו. זכרו, רגעי הסבלנות שלכם כבעלים, ישתלמו בהמשך להתנהגותו הרצויה לכם מהכלב.

מתי לתת חטיפים לכלבים? 

בין הארוחות הוא הזמן האידיאלי לתת פינוקים. בחרו פינוק שהכלב שלכם ייהנה ממנו. ככלל אצבע, שמרו את הפינוקים הטובים והנעימים ביותר לסוף, כדי להפעיל את הכלב מחדש אם הוא מתחיל לאבד עניין באימון.

מחפשים מוצרים לבעלי חיים? בקרו באתר שלנו >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»