שווקים כמו שלא הכרתם

שווקים כמו שלא הכרתם

אם תמיד רציתם להגיע אל מקום תוסס שיש בו הכול, אם סיפורים היסטוריים מעניינים אתכם ואוכל טוב הם חלק משגרת יומכם – כדאי שתחשפו לשווקים הטובים ביותר בארץ בהם אפשר לסייר, לטעום, להכיר אנשים חדשים, לשמוע סיפורים מעניינים ולהנות מאווירה תוססת וצבעונית. בישראל יש לא מעט שווקים יפים שחלקם אף מהווים פיסת היסטוריה של העם היהודי, בעת שבחירה בסיורים קולינאריים מעולים – תספק לכם יום כיף מלא חוויות. אז אילו שווקים אסור לפספס? הנה הרשימה:

שוק הכרמל

שוק הכרמל בתל אביב מהווה מוקד משיכה גם לתושבים, אבל לא פחות עבור תיירים מהארץ או מחו"ל. המקום תוסס ומלא אנשים מעניינים – חלקם אנשי המקום וחלקם הגיעו כדי לחוש את הטעם הריח והאווירה של השוק. בכרמל אפשר לטייל בין דוכנים, לשמוע סיפורים על ידי מדריך מקצועי, בעוד שאם תבחרו סיורי אוכל בשוק הכרמל: תוכלו להכיר את כל מה שמתרחש בין הדוכנים. במקום היסטוריה מעניינת וכמובן אוכל טעים, שתייה של מיצים טבעיים, או שתייה חריפה כמו גם דוכנים מלאים בסחורה צבעונית במחירים זולים!

שוק לוינסקי

בשכונת פלורנטין האגדית קיים לו שוק לוינסקי המלא בעתיקות, בגדים, חפצים ודוכני אוכל ירקות ופירות. בין הרחובות של השוק אפשר להכיר את תל אביב האמיתית וללמוד יותר על המקום הקסום. בין הבתים הרחובות והמדרכות ניתן להתבונן באומנות אורבאנית, ואף להבין את משמעותה, זאת במידה ותבחרו לצאת אל סיור אוכל בשוק לוינסקי או בשווקים אחרים של תל אביב.

שוק התקווה

כאשר מגיעים לתל אביב, אסור לפספס את שוק התקווה. השוק המקסים שנמצא במקום שנים על גבי שנים, מכיל את תושבי שכונת התקווה המקסימים ואת האוכל העממי והטעים שכולם אוכלים. בשוק אפשר לשמוע מוזיקה מקומית, להכיר את המנהגים של תושבי המקום, את המסעדות והדוכנים הצבעוניים. בסיור קולינארי בשווקים תוכלו להכיר אנשים חדשים, תרבות ענפה ואת הטעמים החזקים של כוסית האוזו שמלווה ארוחה מזרח תיכונית עמוסה כל טוב! אז זה הזמן לבחור סיור קולינאריים בשווקים של תל אביב.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד עובד כיום ניקוב חורים לילדים
לפני שאנחנו מתחילים לפרט על התהליך, חשוב מאוד לבחור באדם מקצועי אשר משתמש במוצרים הטובים ביותר...
קרא עוד »
יונ 18, 2019
בואו להיות המאסטר שף הבאים!
אתם אולי לא זוכרים מתי הייתה הפעם הראשונה בה צפיתם במאסטר שף, אך התוכנית שקיימת משנת 2010 בהחלט עשתה...
קרא עוד »
נוב 29, 2019
זרע חלש והשבחה – האם זה אפשרי בכל סיטואציה?
השבחת זרע היא תהליך המתבצע במעבדה, כדי לשפר את נתוני הפתיחה של נוזל הזרע ולהקל על ניסיונות להיכנס...
קרא עוד »
מאי 27, 2021