שווקים כמו שלא הכרתם

אם תמיד רציתם להגיע אל מקום תוסס שיש בו הכול, אם סיפורים היסטוריים מעניינים אתכם ואוכל טוב הם חלק משגרת יומכם – כדאי שתחשפו לשווקים הטובים ביותר בארץ בהם אפשר לסייר, לטעום, להכיר אנשים חדשים, לשמוע סיפורים מעניינים ולהנות מאווירה תוססת וצבעונית. בישראל יש לא מעט שווקים יפים שחלקם אף מהווים פיסת היסטוריה של העם היהודי, בעת שבחירה בסיורים קולינאריים מעולים – תספק לכם יום כיף מלא חוויות. אז אילו שווקים אסור לפספס? הנה הרשימה:

שוק הכרמל

שוק הכרמל בתל אביב מהווה מוקד משיכה גם לתושבים, אבל לא פחות עבור תיירים מהארץ או מחו"ל. המקום תוסס ומלא אנשים מעניינים – חלקם אנשי המקום וחלקם הגיעו כדי לחוש את הטעם הריח והאווירה של השוק. בכרמל אפשר לטייל בין דוכנים, לשמוע סיפורים על ידי מדריך מקצועי, בעוד שאם תבחרו סיורי אוכל בשוק הכרמל: תוכלו להכיר את כל מה שמתרחש בין הדוכנים. במקום היסטוריה מעניינת וכמובן אוכל טעים, שתייה של מיצים טבעיים, או שתייה חריפה כמו גם דוכנים מלאים בסחורה צבעונית במחירים זולים!

שוק לוינסקי

בשכונת פלורנטין האגדית קיים לו שוק לוינסקי המלא בעתיקות, בגדים, חפצים ודוכני אוכל ירקות ופירות. בין הרחובות של השוק אפשר להכיר את תל אביב האמיתית וללמוד יותר על המקום הקסום. בין הבתים הרחובות והמדרכות ניתן להתבונן באומנות אורבאנית, ואף להבין את משמעותה, זאת במידה ותבחרו לצאת אל סיור אוכל בשוק לוינסקי או בשווקים אחרים של תל אביב.

שוק התקווה

כאשר מגיעים לתל אביב, אסור לפספס את שוק התקווה. השוק המקסים שנמצא במקום שנים על גבי שנים, מכיל את תושבי שכונת התקווה המקסימים ואת האוכל העממי והטעים שכולם אוכלים. בשוק אפשר לשמוע מוזיקה מקומית, להכיר את המנהגים של תושבי המקום, את המסעדות והדוכנים הצבעוניים. בסיור קולינארי בשווקים תוכלו להכיר אנשים חדשים, תרבות ענפה ואת הטעמים החזקים של כוסית האוזו שמלווה ארוחה מזרח תיכונית עמוסה כל טוב! אז זה הזמן לבחור סיור קולינאריים בשווקים של תל אביב.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סימנים מקדימים לאבנים בכליות

יש תופעות בריאותית שונות שמתרחשות בגופם של מטופלים שונים. סוגי התופעות מגוונים מאוד ולכל אחד מהם תהליך שונה, סימנים אחרים וסימפטומים מסוימים שמאפיינים אותו. אך

קרא עוד»