כל מה שרציתם לדעת על קרדית האבק

קרדית האבק מהווה מטרד קבוע בכל בית או משרד. מדובר במעופף בגודל מיקרוסקופי, אשר מפריע את חיי היומיום של דיירים ומבקרים מפני שהוא מרבה להסתפח לריפודים ולרהיטים, וכך מפריש חומרים אשר מובילים לתופעות שליליות כמו התעטשויות גירודים וכדומה, החשיפה לקרדית האבק בעייתית במיוחד בשעות השינה. סילוק קרדית האבק חשוב במיוחד לצורך הבטחת מצב בריאותי תקין ומניעת מטרד יומיומי, מאחר שהקרדית מתרבה במהירות וכך גם ההפרשות. הקרדית ניזונה משאריות של עור ושיערות ופורחת בתנאי חום ולחות על רהיטים, מזרנים, וילונות ושטיחים. לכן היא דורשת טיפול קבוע ולא חד פעמי ושמירה על ניקוי קבוע של של הרהיטים, הווילונות והשטיחים במטרה למנוע ככל האפשר את התרבותה בבתים ובמשרדים. הקרדית עלולה להצטבר גם על בגדים וספרים אשר סופחים בעצמם אבק. כביסה בטמפרטורות גבוהות תחסל אותה מיד. 

> קראו מה זה ניקוי שטיחים אמנותי

כיצד להילחם בקרדית האבק

חיסול קרדית האבק ישפיע לטובה על איכות החיים והבריאות שלכם ולכן יש לבצע אותו מתוך מחשבה ובאופן שגרתי. ישנן מספר פעולות חשובות כמו שאיבת אבק קבועה משטיחים, העברת מטלית לחה על רהיטים, החלפת מצעים ואוורור קבוע. כדאי גם לנקות מסננים ממערכות מיזוג, מאחר ששם מצטבר אבק רב, המושך את הקרדית. במקרים קשים יותר עדיף לפנות לחברה המתמחה בשירות של ניקוי ריפודים, וילונות ושטיחים ולהפקיד את הנוקי בידי אנשיה. ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע אך ורק בבית הלקוח (או במשרד) וגם הוא מחסל את קרדית האבק. את קרדדית האבק כדאי להעלים גם מהרכב שלכם, אשר הלכלוך שבו מהווה מוקד משיכה עבורה וכן לאוורר אותו על ידי נסיעה בחלונות פתוחים והימנעות מנסיעה קבועה עם רכב סגור וממוזג.    

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»