נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית – איזה טעמים הכי מומלצים?

המלחמה הגדולה המתנהלת נגד העישון ונגד הסיגריות הובילה לכך שרבים מבקשים היום לעשן אך בלי כל הריחות ובלי כל הסיכונים אשר מהם אנחנו כולנו מפחדים. כאן מגיע מקומם של הסיגריות האלקטרוניות.

אז האמת היא שאין עדיין מספיק מידע ומחקרים בדבר הבטיחות של העישון מהסוג הזה. אנחנו לא באמת יכולים להיות רגועים כי אכן מדובר בעישון שאין בו נזקים. אך דבר אחד בטוח טוב באותה סיגריה אלקטרונית. אין הניחוח הכבד של העשן המתלווה לעישון של הסיגריה הרגילה.

איך פועלת סיגריה אלקטרונית?

חשוב לדעת כי סיגריה אלקטרונית היא סיגריה שזקוקה לטעינה מעת לעת כי היא פועלת על בסיס של סוללה נטענת. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת לבחירה הנכונה והמתאימה של נוזלי המילוי. קיימים טעמים רבים ונוזלי מילוי מסוגים שונים, בריכוזים משתנים ובקשת רחבה של טעמים ושל ניחוחות. חשוב שכל אחד יידע מהו הטעם האהוב עליו ומה הניחוח שהוא רוצה עבור הסיגריה האלקטרונית שלו. כי רק כך הוא אכן יוכל ליהנות מהמוצר החילופי שנועד על מנת להחליף את המקור.

איזה טעמים הכי מומלצים לסיגריה האלקטרונית?

אז אנחנו שואלים מהי ההמלצה למעשה מבחינת הבחירה בטעם של נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית. כאן חשוב לציין את העובדה הידועה הטוענת כי על טעם וריח אין להתווכח. כל אחד מתחבר לטעם ספציפי המתאים לו ואי אפשר להצביע על טעם מסוים ולומר שזה הטעם הכי מוצלח. מה שכן, אפשר להתרשם מהאחוזים באוכלוסייה הבוחרים טעם ספציפי. כלומר אם הרבה אנשים בוחרים טעם מסוים, מן הסתם מדובר בטעם מוצלח שכדאי לחשוב עליו גם.

בגדול הטעמים המובילים הם הטעמים הדומים למקור כמו כאמל או מרלבורו. יש גם טעמים של קולה, קפה פירות ועוד. למידע בנושא סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 המסעדות האתיופיות הטובות ביותר
תמיד חלמתם לטעום את טעמה האסלי של אתיופיה מבלי לעלות על מטוס ולטוס עד לחבש? חיפשנו, בדקנו ומצאנו את...
קרא עוד »
פבר 28, 2019
תחתונים למבוגרים – כל מה שחשוב לדעת
כל התחום הזה של הלבשה תחתונה מחייב את היצרניות השונות להשקיע באיכות האריגים, באיכות התפירה ובכל מה...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
סיגריות אלקטרוניות מומלצות בשנת 2021
בשנים האחרונות, הסיגריות האלקטרוניות הפכו ללהיט. יותר ויותר אנשים מעשנים עברו לעשן בריא יותר – ובחרו...
קרא עוד »
אוק 18, 2021