מה ההבדל בין רוקט פוקט לויבטור?

כשאנחנו מחפשות אביזר מין שיספק אותנו ויהיה חלק בלתי נפרד מחיי המין שלנו – אנחנו לרוב נבחר מוצר ידוע ומוכר כמו ויברטור. ויברטורים הם מכשירים שכבר יותר ממאה שנה מאפשרים לנשים להגיע לאורגזמות אדירות ומציעים עונג מושלם באמצעות רטט שעובד על נקודות שונות בווגינה. 

ואכן בכל הנוגע לויברטורים – יש לא מעט סוגים, יצרנים שמייצרים את המכשירים בעיצובים שונים, יש ויברטורים עשויים סיליקון רפואי וכאלה שעשויים מחומרים קשיחים יותר ומגוון רחב של מוצרים  אשר עובדים על כל הנקודות החשובות והמגרות בגוף האישה, ומספקים עונג מושלם והנאה רבה גם כשהם מיועדים לעינוג עצמי וגם כאשר הם נוספים ליחסי מין.

 אבל מה ההבדל בין ויברטורים רגילים למוצר כמו רוקט פוקט? 

בכול הנוגי למוצרי מין וטרנדים לוהטים, רבים שמים לב כי בעשור האחרון יותר ויותר נשים משתמשות ומדברות על הניפלאות של רוקט פוקט. למעשה, מדובר ב ויברטור קטן בעל שמונה עוצמות רטט (ויותר) המאפשר לנשים להתענג עינוג שקט ודיסקרטי בכל מקום. 

רוקט פוקט נראה כמו שפתון או כמו ליפגלוס, אפשר לקחת אותו בתיק ולהשתמש בו בכול מקום בשל הדיסקרטיות משום שהוא מספק, עם עבודה ברטט ובמהירויות שונות על הדגדגן. 

אז מה ההבדל בין רוקט פוקט לויברטור רגיל?

 ההבדל העיקרי בין ויברטור רוקט פוקט הוא גם היכולות של הויברטור ביחס לגודל המוצר. גודל המוצר שנחשב קטן וקומפקטי, העבודה שלו שקטה יותר מרוב הוויברטורים ובניגוד לאביזרים אחרים – הוא פועל על פי אפליקציה או שלט רחוק וגם באמצעות בטריות ובשאר דרכים פעולה יעילות. 

ויברטור כמו רוקט פוקט, מספק המון יתרונות לנשים, לכן יש לא מעט נשים שבוחרות בו כחבר הטוב ביותר שלהן. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריסוס נגד פרעושים
אם אתם סובלים מגרד בלתי נפסק, וודאי שהדבר לא רק מציק לכם, אלא פוגע באיכות חייכם. האם אתם יודעים מדוע...
קרא עוד »
יונ 15, 2021
רישיון לאופנוע ים באינטרנט – עושים את זה בצורה פשוטה
על מנת להוציא רישיון רכב, אופנוע, קטנוע או על כל כלי אחר, יש צורך לעבור שיעורים ומבחנים. להבדיל מתחומים...
קרא עוד »
פבר 15, 2021
התרת נישואין – עם מה זה ישאיר אתכם
הליכי נישואין וגירושי בישראל מסורים בלעדית לבית הדין הרבני במקרה שבני הזוג הם יהודים, או לבית המשפט...
קרא עוד »
ספט 30, 2021