מתקשים לנוע, כך צ'י קונג יעזור לכם

לא מעט אנשים חשים חסרי אנרגיות בחייהם. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם במצב נפשי אשר משפיע על המצב הפיזי שלהם ובשל אותו מצב נפשי, לא מעט אנשים גם מרגישים כבדות פיזית שאיננה מאפשרת להם לנוע בקלות ובנוחות במרחב. ישנם לא מעט מקרים שבהם אנשים מגיעים לרופא המשפחה שלהם ומתלוננים על קושי לנוע ולאחר כלל הבדיקות הרלוונטיות, לא באמת נמצאת סיבה שיכולה להוות את הגורם למצבם זה. במקרה שכזה, לרפואה ההוליסטית יש הרבה להציע לאדם. הרפואה ההוליסטית מציעה מגוון רחב של טיפולים מגוונים, כאשר שיטות הטיפול הטובות ביותר הנוגעות לרפואה ההוליסטית בתחום האנרגיות הגופניות והנפשיות הן שיטות הטיפול המגיעות אלינו מהמזרח הרחוק, כמו שיטת הטיפול של אמיר פרלמן.

שיטות טיפול מהמזרח הרחוק- במה מדובר

אם ביקרתם פעם במזרח הרחוק במהלך טיול, בוודאי התוודעתם לאוכלוסייה המיוחדת, לאווירה המיוחדת במקום, לאנרגיות המיוחדות וכמובן, לקסם ולמסתורין אשר אופף את האוויר. במזרח הרחוק פחות מאמינים ברפואה הקונבנציונלית ודוגלים ברפואה עתיקה שעברה מדור לדור. במסגרת הרפואה מהמזרח הרחוק ניתן למצוא תרופות מיוחדות שרוקחים מצמחים בעלי סגולות ריפוי, תרגילי דימיון ונשימה שמטרתם היא לחבר בין הגוף לנפש ולהזרים בגוף אנרגיות חיוביות שיכולות להעניק לגוף את האפשרות להירפא מכל כאב ולהיות חזק יותר, נינוח יותר ושליו יותר. אם אתם חשים שקשה לכם לנוע, לא פעם לא מדובר בבעיה פיזית אלא בבעיה נפשית אשר גורמת תסמינים גופניים. במקרה שכזה, שיטות טיפול רפואיות מהמזרח הרחוק בהחלט יכולות לסייע לכם.

צ'י קונג לכל אדם שמתקשה לנוע

כאמור, אם אתם מרגישים שלא קל לכם לנוע במרחב, כדאי מאוד שתלמדו את שיטת הצ'י קונג אשר דוגלת בתרגילים תנועתיים שמבצעים באופן שגרתי, אשר מטרתם היא לחבר בין הגוף לנפש של האדם ולהזרים בגוף האדם אנרגיות חיוביות. קורס צ'י קונג מציע סוגי תרגילים שונים וכן, מלמד כיצד לעשות מדיטציה שמטרתה היא להסב רוגע הן לגוף והן לנפש. לאחר תרגול התרגילים המדוברים הגוף משתחרר והופך להיות קל יותר. לא מעט אנשים אשר מתקשים לנוע מגלים בתום פרק זמן כלשהו של תרגול השיטה שקל להם הרבה יותר לנוע בזכות שיטה זו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים באופן יעיל ומקצועי

מתחרטים ורוצים גוף חף מקעקועים? אנשים נחלקים לשניים. אלה שאוהבים קעקועים ומקעקעים את גופם או רק נהנים לצפות בקעקועים של אחרים – ואלה שמתנגדים לקעקועים

קרא עוד»