אמיר פרלמן מוסיקאי – מה מבדיל אותו מאחרים?

כל אחד מאיתנו מכיר מוזיקאים ישראלים כאלה ואחרים, לכל אחד מאיתנו יש מוזיקאים מועדפים, בין אם הם בחיים ובין אם לאו. חלק מהמוזיקאים הם כאלה שאנחנו מעריצים ואוהבים את המוזיקה שלהם מילדות, אחרים גילינו בשלבים יותר מאוחרים בחיים, יש כאלה שאנחנו נחשפים אליהם לראשונה בגילאים מבוגרים, גם אם אנחנו לא הופכים להיות מעריצים גדולים שלהם, אזי שהם עדיין מסוג המוזיקאים שנשמח להאזין להם מעת לעת. 

אמיר פרלמן מוסיקאי מעט שונה. אומנם הוא כבר פעיל שנים רבות, למעשה הוא מנגן מגיל 14 על גיטרה, הוא כבר הספיק להופיע עם הרכבים שונים, יש לו קטעים משלו, אנסמבל מוזיקלי איתו הוא מופיע ברחבי הארץ, הן על פי הזמנות מיוחדות והן באירועים מיוחדים, הוא גם עשה סרט מוזיקלי מיוחד על מסע שורשים אל אוקראינה והניגון היהודי העמוק. 

מה מיוחד אצל אמיר? 

אמיר שונה ממוזיקאים אחרים, מאחר והוא לא מציע לנו את אותו צליל שהם מציעים לנו, אלא הוא מציע לנו משהו שונה, הרבה יותר עמוק, הרבה יותר מיוחד, בין היתר בזכות החיבור שלו לאומנויות לתחום של צ'י קונג. אפשר למצוא את השילוב שבין השניים בכל דבר שהוא עושה, בכל דרך בה הוא מנגן ויוצר. 

כל מי שנחשף אודות אמיר פרלמן יכול להרגיש מיד דבר מיוחד, שונה מכל מה שהוא הכיר ולמד בעבר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»