תחפושות למבוגרים שהן באמת שוות? בובה בובה!

מחפשים תחפושות באמת שוות למבוגרים? את התחפושות הכי שוות למבוגרים, תוכלו לקנות ב"בובה בובה". התחפושות של "בובה בובה", הן לא רק תחפושות שוות- אלא גם תחפושות מקוריות. ומבוגרים- צריכים תחפושת מקורית.

מה ההבדל בין תחפושת פרה של מבוגרים, לבין תחפושת פרה של ילדים?

מה ההבדל בין תחפושות למבוגרים בצורת פרה לבין תחפושת פרה של ילדים? אז, ההבדל פשוט מאוד. ברוב תחפושות הילדים של חברות רבות, אין הבעה לתחפושת. כלומר: כאשר ילד לובש בובת תחפושת של פרה- לא תהיה הבעת פנים מיוחדת לתחפושת. אבל- כאשר מבוגר ילבש בובת תחפושת פרה של "בובה בובה", המבוגר ילבש תחפושת פרה עם חיוך ענק ומשעשע.

מה מיוחד דווקא בתחפושת האריות של חברת "בובה בובה"?

גם לתחפושת האריה של חברת "בובה בובה", יש עיקרון דומה. לחברות רבות, יש בובות תחפושת ענק בצורת אריה. אך, גם אם יהיה לבובות אלו הבעה, לפעמים היא תהיה מפחידה. או שיהיה חיסרון עיצובי אחר, בכך שצבע האריה אחיד. לעומת זאת, שילוב הגוונים המעניין של בובת האריה של חברת "בובה בובה", ביחד עם ההבעה התמימה של האריה, יוצר לנו בובת קריקטורה, ממש כמו האריה מהספר "מיץ פטל".

רוצים להתחפש לשועל, לינשוף, או לדביבון?

אם כבר מבוגרים רוצים להתחפש בפורים, הם ירצו להתחפש למשהו מקורי. לחברת "בובה בובה", יש רעיונות מקוריים ביותר. בובות ענק עם משמעות, כמו: ינשוף. שועל. תיש. תחפושות שהמבוגר המתחפש בהם מרגיש חכם. ויש גם תחפושות נחמדות ומקוריות כמו דביבון.

איכות הבובות של "בובה בובה" ברמת ייצור גבוהה מאוד

מה שהופך את תחפושות המבוגרים של "בובה בובה", הוא לא רק העיצובים המשעשעים, אלא בעיקר רמת הייצור. הבדים של התחפושות בעלי מרקם פרוותי ועבה, אך מכילים מספיק פתחי אוורור, ונוחים היטב לנשימה. בתוך כל תחפושת יש חלל באופן המספיק בשביל תחושת מרחב אצל הלובש. המבוגר המתחפש, לא מרגיש צפוף בתוך התחפושת.  התחפושות נוחות לתנועה, ונותנות תחושה קלילה.

מבוגרים יכולים להתחפש לפוליטיקאים

בחברת "בובה בובה", הבינו שלא תמיד מבוגרים מתעניינים בתחפושות חיות. לכן, ייצרו בחברה סדרה מיוחדת של תחפושות מבוגרים- תחפושות פוליטיקאים. המיוחד בתחפושות אלו, הוא ההעתק המיוחד של הפוליטיקאי, והאפשרות למחופש לפוליטיקאי להרכיב אדם על ברכיו. תחפושות אלו גמישות מאוד, ומתאימות גם למלאים וגם לרזים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סלקום TV ביקורת

סלקום TV ביקורת

היום כבר אין שום ספק, כי רוב האנשים מעדיפים להעביר את הזמן הפנוי שלהם מול המסכים. ישנם אנשים שבוחרים לגלוש באינטרנט וברשתות החברתיות השונות, אחרים

קרא עוד»