שיקום בטון בגובה

שיקום בטון הוא תהליך של הסרה והחלפת בטון בבטון חדש. זהו תהליך שניתן להשתמש בו לתיקון או החלפת בטון. התהליך נעשה לרוב על ידי קבלן, אך ניתן לבצע אותו גם על ידי בעל הנכס.

הסיבה העיקרית להתרחשות תהליך זה היא כי ייתכן והבטון ניזוק עקב עבודות בנייה, נזקי מים או גורמים אחרים שגרמו לפני השטח של הבטון להיסדק ולהתפורר. על מנת לתקן או להחליף אזורים פגומים אלו, קבלנים צריכים להסיר את כל החומר הישן וליצור משטחים חדשים מבטון טרי.

 

דרכים שונות לשיקום בטון בגובה

שיקום מבנים הוא תהליך שניתן לעשות בעזרת חומרים וכימיקלים שונים.

תהליך שיקום הבטון כולל את הדברים הבאים:

– ניקוי והסרה של כל החומר הרופף מהאזור.

– מריחת פריימר לאיטום והגנה על פני השטח.

– מריחת ציפוי אפוקסי לאיטום, הגנה וחיזוק המשטח.

– הוספת צבע כדי לתת לו מראה חדש.

שיקום בטון הוא חלק חשוב בכל פרויקט בנייה. זה יכול להיעשות לבד או בשילוב עם פעילויות בנייה אחרות.שיקום בטון בגובה הוא תהליך של תיקון פני הבטון כדי שייראה כמו חדש. זה נעשה על ידי שימוש במגוון טכניקות, כמו גירוד, שחיקה והברשה. ניתן להשלים את התהליך תוך פחות מ-24 שעות.

 

תהליך שנועד לשקם את המבנה

זהו תהליך של ניקוי ושיקום הצבע, המרקם והמראה של משטחי בטון. קיימות מספר טכניקות למטרה זו. הנפוץ ביותר הוא להשתמש בסילון מים בלחץ גבוה המנקה את פני השטח באמצעות דוגמת התזה עדינה. אם אתם מחליטים לעשות את זה, אתם רק צריכים ליצור קשר בהקדם עם חברה מתאימה שתדע להציע לכם את השירות הזה ותוודא שהכול מתרחש לפי הדרישות שיהיו לכם לעבודות שיקום בטון בגובה.

לקריאה נוספת: http://s-israel.co.il/

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

יום כיף לעובדים

יצירת יום כיף לעובדים יכול להיות קשה. לא קל למצוא את הדבר הנכון לעשות שישאיר את כולם מעורבים ומבדרים. אחת הדרכים להקל על זה היא

קרא עוד»

פורץ דלתות בבאר שבע

הכתבה עוסקת בהשקת משרד פורץ דלתות חדש בבאר שבע. מקצוע פורץ דלתות הוא אדם שיש לו יכולת לפתוח דלתות שהמנעול שלהן נשבר. המילה "מקצוען" משמשת

קרא עוד»