5 טיפים לבחירת הבושם המוצלח עבורכם

לא פעם הרחתם בושם על אדם מסוים אשר מצא חן בעינכם והיה נעים מאד להתענג על ריחו אך, כאשר התזתם אות שאותו סוג בושם על גופכם הריח לא היה נעים כמו על אותו אדם. כמובן היות שאתם שונים מבחינת החומציות של הגוף שלכם, כי לכל אישה מתאים בושם שונה אשר מתבטא בריחו המיוחד על העור שלה. (תוכלו למצוא מגוון בשמים לנשים באתר Top X)

טיפים לבחירת הבושם 

בחירת הבושם המתאים עבורכם אינו דבר פשוט. חשוב לדעת שרמת הPH של הגוף שונה מאדם לאדם ולכן אותו הבושם בדיוק יריח שונה לגמרי על גופם של לקוחות שונים. שפע הבשמים קיים בריכוזים שונים של אלכוהול. ריכוזים גבוהים של אלכוהול מתאימים לשימוש באירועים מיוחדים ואילו בשמים בריכוז אלכוהול נמוך הם לשימוש יום יומי. בשמים המוכרים כבשמים או-דה טואלט הם לרוב בריכוז נמוך 7%-15%ואילו בשמים או דה פרפיום, הם בריכוז גבוה של אלכוהול 15%-40%.

הבושם האהוב על כל אישה 

התאמת הבושם לאישיות שלך ומה את מעוניינת לשדר לסביבה שלך. למסר רומנטי – בושם פרחוני, למסר עוצמתי – בושם דומיננטי ושולט, בושם נקי – משדר רצינות ופשטות. 

בשלב הראשון בוחרים את הבושם ומריחים אותו תחילה מתיזים במרפק כף היד היכן שיש דופק וממתינים עד אשר הניחוח ייטמע ויתנדף מעצמו. לאחר פרק זמן קצר מריחים ומחליטים אם ההרגשה מתאימה, או לא מתאימה.

בחירת הריח מסווג לשבע משפחות ריח עיקריות המקור של מרביתן הוא בטבע, בצמחים, פרחים, פירות, עצים ותבלינים. וכל משפחה מעניקה סוג אחר של אוירה: רומנטית, רעננות, אצילות חושניות, טוהר וניקיון. שפת הריחות היא שפה בין-לאומית ועליכם להתאים את הריח לפי מה שהמתבשם או המתבשמת מעוניינים לשדר החוצה.

 

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://topx.co.il/

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»