למה אתם חייבים פשוט לדעת מה זה נטוורקינג

נטוורקינג זו כמובן מילה מעולם העסקים שפירושה בעברית הוא יצירה של רשת של קשרים שמטרתם להביא לשיתוף פעולה מסחרי בין נותני שירות שונים. הרעיון שעומד בבסיס הרעיון של נטוורקינג לעסקים הוא שבסופו של יום שיתופי פעולה בדרך כלל נוצרים מתוך בסיס ריגשי משותף של אנשים שונים המייצרים כמו שפה משותפת בינם לבין עצמם. אולי עכשיו המילה נטוורקינג נשמעת גדולה ומפחידה אבל אם נפרוט את הרעיון לאופן הפשוט בו מתנהלים החיים ביום יום, נראה כי לא פעם היכולת לצמוח נובעת משיתופי פעולה, קראו בהרחבה באתר http://www.ladaat.org. כדי להקים חברה, כדי לחשוב מחוץ לקופסא ולהביא עוד לקוחות, צריך למצוא את מי שיש להם את הקהל שלהם ומוכן לשתף פעולה. נטוורקינג היא למעשה מיפוי של האנשים שעובדים בתחום המשיק לעולם העיסקי בו אני, כעסק פרטי או כיזם, מתמחה, אולי איתם אפשר לשתף פעולה. 

איך עושים נטוורקינג

בגדול נטוורקינג אפשר לעשות עם שני כלים מרכזיים העומדים לרשותכם: 

  • מפגשי נטוורקינג לעסקים: מפגשים בהם אוספים בעלי מקצוע מאותו תחום לערב של העשרה, סדנת ניהול זמן משותפת וכל פעילות שיכולה לחבר בין העוסקים השונים באותו התחום. מפגשי נטוורקינג לעסקים הם רעיון נפלא משום שמין הסתם ניתן למצוא שם מי שעובדים בתחום שלכם וגם משום שנרצה או לא נרצה, אין כמו מפגש אישי כדי לייצר קשר קרוב. ממש כאילו היינו יוצרים חברות שמביאה בסופו של יום לשיתוף פעולה. 
  • נטוורקינג דיגיטלי: היום, בעת המודרנית, יש עוד ועוד פלטפורמות שמאפשרות יצירה של קשרים בין חברים. אם זה על ידי פוסטים ברשתות החברתיות ועם על ידי מפגשי זום משותפים בהם ניתן להעלות רעיונות ולשתף פעולה. 

מעוניינים לקבל עוד מידע? אנחנו כאן. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

5 המאכלים שהכי מסייעים לחלב אם 

רבות כבר נאמר ונכתב על יתרונות ההנקה, התזונה הנכונה לתינוק, החיבור בין האם לתינוק, ההגנה החיסונית שעוברת בחלב והדרך הטבעית ביותר עבור תינוק לאכול. כיצד

קרא עוד»

אימון כושר אישי בתל אביב

גם אם אחפש ואחפש את הכותרת המושלמת, לפעמים הכי פשוט זה הכי טוב ולכן ניתן בהחלט להכתיר את הפוסט הבא שלפניכם בשם המנצח: 5 הטיפים

קרא עוד»