הוצאת רשיון 100ג' – כל המידע בנושא

יש כמה דרכים להוציא רשיון 100ג'. תמיד חייבים לפעול בצורה יעילה ומותאמת על מנת להצליח לקבל את הרישיון הרצוי תוך פרק זמן קצר ככל שניתן. ההליך לקראת קבלת הרישיון עשוי להיות מאתגר אם עושים אותו ללא עזרה מקצועית. ככלות הכול לא כל קבלן או מי שמעוניין להוציא רשיון 100ג' יודע מהם תנאי הסף ואיך עליו להוכיח כי הוא עונה לתנאים הללו, על מנת לקבל את הרשיון בסופו של דבר. בדיוק לנישה הזו נכנס עורך דין בתחום ליווי קבלנים ומציע את השירות ואת המענה המתאים והרצוי.

ניסיון וידע מקצועי בשטח

הדרך הראשונה בדרך אל הוצאת רשיון 100ג הינה להוכיח ידע מקצועי לצד ניסיון שרכשתם בענף. חשוב להדגיש כי מדובר על דרישות משמעותיות שנועדו לוודא כי מבקש הבקשה אכן מסוגל למלא את התפקידים שמציע קבלן בעל רשיון 100ג'. יש להוכיח כי בוצעו פרויקטים בהיקפים מסוימים ובטווח מסוים של זמן ביחס למועד הגשת הבקשה.

העסקת מהנדסים ובעלי תפקידים מתאימים

דרך נוספת היא הגשת בקשה על ידי מי שאינו עונה על הקריטריונים הללו, אך הוא מעסיק תחתיו בחברה עובדים שהם אלו שעונים עליהם. כלומר, מבקש הבקשה הינו מנהל החברה והוא מגייס לשורות החברה את העובדים המתאימים שימלאו את התפקיד המקצועי. כמובן שכאן חשוב מאוד לבדוק היטב לפרטי פרטים מראש מה צריכים העובדים להיות ובאילו קריטריונים הם צריכים לעמוד כדי שהחברה תוכל לקבל את הרישיון על סמך הידע והיכולות שלהם, כל זאת יעשה בליווי צמוד של עורך דין קבלן רשום .

חברה משפחתית

אופציה נוספת הינה הקמת חברה משפחתית אשר רק אחד מבין בני המשפחה עונה על תנאי הסף, ואילו יתר בני המשפחה הם חלק מהחברה. הרשיון ניתן הודות לבן המשפחה שהוסמך ורכש ניסיון בענף הבנייה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מורה פרטי ללשון

אמנם השפה העברית היא שפת אם של אנשים רבים אבל זה עדיין לא אומר שיודעים אותה כמו שצריך. הדבר מפריע בעיקר לתלמידים במסגרת בית הספר

קרא עוד»