מכירת מתנפחים לאירועים

מכירת מתנפחים לאירועים

מתקני מתנפחים הם אטרקציה מלהיבה לכל אירוע, במיוחד כזה שיש בו ילדים. המתקנים הללו הנם מתקנים העשויים מחומר PVC או אוקספורד (הPVC חזק ומומלץ יותר והוא גם עמיד יותר לאורך זמן ובטוח יותר לשימוש) ומנפחים אותם באמצעות מפוח חשמלי ולחץ אוויר המתאים לאותה טרמפולינה. בדרך כלל לחץ האוויר המומלץ הוא לא פחות מ480W אולם כדאי להתייעץ עם חברת המתנפחים בנושא.

מי צריך מתנפחים לאירועים?

המתנפחים של עידן הקריוקי מתאימים כמעט לכל אירוע, בוודאי באירועים שיש בהם ילדים. בדרך כלל מדובר באירועים בשטח פתוח כיוון שהמתנפחים תופסים הרבה מקום אולם תראו לעתים גם מקומות סגורים עם שטח גדול שיוכלו לכלול מתקנים שכאלה בתוך המבנה. המתנפחים מתאימים לילדים ובני נוער. כלומר, יש מתנפחים לפעוטות, לילדים קטנים, לילדים בוגרים יותר ולבני נוער. סוג המתנפח, עמידותו, הגודל שלו, הוראות הבטיחות לשימוש בו, לחץ האוויר, עובי המתנפח ועוד – עשויים להשפיע על ההתאמה של המתקן לגילאים מסוימים. 

אז אם אתם מארגני אירועים, ליצנים, בדרנים ואנשים המספקים אטרקציות לאירועים או הפעלות לאירועים אתם בהחלט יכולים לרכוש כמה מתנפחים ולהוסיף אטרקציה חדשה לרשימה שלכם שתכניס לכם לא מעט כסף. 

אילו סוגים של מתנפחים יש?

ישנם מגוון רחב של סוגי מתנפחים. ההבדל ביניהם הוא עצום: בצורה, בצבע, בגודל, ברמת הבטיחות בשימוש, במסלול האטרקטיבי והשימוש במתקן ועוד. לדוגמה: יש מתנפחים הכוללים גם מגלשות, יש מתנפחים עם כדורי ג'ימבורי, אחרים עם 4 קירות, אחרים פתוחים יותר, יש גם מתנפחים המשלבים אטרקציות כמו כדורגל/כדורסל ועוד. לכל מתנפח רצוי לדאוג למפוח המתאים לו ברמת לחץ האוויר ולקבל הדרכה מטעם הגורם שמציע מכירת מתנפחים לאירועים על השימוש במתקן, הפעלתו הבטוחה, בטיחות המשתמשים וכמובן התקנה ופירוק במקום על מנת לשמור על המתקן ותקינותו לאורך שנים רבות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיינדשיפט: הקפסולה שיכולה לחולל מהפך בחיים שלך
התמכרויות הן בעיה רצינית בחברה המודרנית. יש להם השפעות שליליות על חייו ובריאותו של המשתמש....
קרא עוד »
מאי 21, 2023
עגילי יהלומים
עגילי יהלומים הם בחירה פופולרית עבור נשים. לרוב קונים אותם כמתנה לאדם משמעותי, חתונה או יום נישואין....
קרא עוד »
ספט 06, 2022
ספא זוגי רומנטי כי לא צריך אירוע מיוחד
לעתים קרובות זוגות מחכים לאירוע מיוחד, כמו יום נישואין או יום האהבה, כדי לקבוע יום ספא רומנטי. עם זאת,...
קרא עוד »
אפר 24, 2023