מתי נצטרך להשתמש בעמודי חסימה?

עמודי חסימה ניתן להשיג מחומרים קשיחים ועמידים, כגון למשל פלדה או פוליאוריטן חזק (100 אחוז). בעמודים הללו ניתן לעשות מגוון שימושים ונסביר מתי הם חיוניים ומועילים.

סגירת שטחי עבודה

באמצעות עמודי חסימה ניתן לסגור ולגדר שטחי עבודה שבהם נמצאים פועלים, מכונות וכדומה. זה נדרש כאשר באזור ישנה תנועה של כלי רכב או ציוד כבד, ורוצים למנוע מעבר מסוכן מאזור הנסיעה אל האזור שבו נמצאים הפועלים או עוברים ושבים.

הפרדת נתיבים

על ידי התקנת עמודי חסימה ניתן להפריד בין נתיבים שונים בדרך. ניתן לעשות בהם שימוש גם לצורך הפרדה בתוך דרך רב שימושית, כגון כזאת שמשמשת הן הולכי רגל והן רוכבי אופניים או ברחובות הולנדיים (שבהם לא קיימת מדרכה).

מניעת חניה על מדרכה או בכל אזור אסור

אפשר להשתמש בעמודי חסימה חזקים ועמידים גם על מנת למנוע חניה במקומות שבהם הדבר יהווה סכנה או הפרעה. כך למשל ניתן להציב את העמודים הללו על מדרכות, באזורים בנויים, ליד חניונים, מרכזי קניות וכיוצא בזה.

את העמודים ניתן להתקין במקום הרצוי בשיטות שונות. למשל ניתן לצקת עמוד על מדרכה או כביש או לבצע חיבור המבוסס על הברגה. ניתן להתאים את העמודים לגובה הרצוי (למשל 0.6 מטר, 1 מטר). לפני בחירה בעמוד כזה או אחר וודאו:

  1. שהוא עמיד ביותר וחזק.
  2. שהוא יכול לעמוד בתנאי חוץ, לא רגיש לשמש, לא ניזוק במזג אוויר קשה.
  3. שקיימים מחזירי אור, במידה ודרוש שימוש בשעת ערב או לילה, באזור חשוך.
  4. אפשרות לפירוק קל, במידה ונדרש פתרון לפרק זמן מוגבל ולא בקביעות.
  5. עיצוב דקורטיבי, במידה והעמוד אמור להשתלב בסביבה נאה או מעוצבת.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://shinmm.co.il!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»