מחיקת נתוני אשראי

כאשר הדברים עובדים בצורה מושלמת, הם פשוט עובדים. אבל לפעמים בחיים לא הכל הולך כמו שאנחנו רוצים. ואז, המידע שכל כך רציתם להימנע ממנו, יכול להגיע לדוח האשראי שלכם. יש לכם את הזכות לתקן את המידע הזה – אבל איך אתם יכולים לגרום לזה לקרות?

מחיקת נתוני אשראי

למרבה המזל, ניתן להסיר רישומים מדוח האשראי שלכם לפני 7 שנים. למעשה, חכם יותר הוא להסיר פריטים שליליים מדוח האשראי שלכם אם אתם מנסים לנקות את האשראי שלכם עבור משכנתא או הלוואת לרכב.

בין את שילמתם באיחור לספקים או שסירבתם לתשלום מסיבות שונות ונוצר לכם כתם ברישומי האשראי שלכם בבי די אי, ניתן לשנות או למחוק נתונים ממנו.

האם כל אחד יכול למחוק נתוני אשראי שליליים?

בכדי למחוק נתוני אשראי כלשהם, נראה שתצטרכו לעבוד שעות נוספות כדי להבין כיצד הפרוצדורה הזו עובדת. אז מה עליכם לעשות? ובכן, ניתן כאמור לעשות זאת באופן עצמאי אך אם אתם רוצים באמת להיפתר מרישומי כזב במאגרי המידע, כדי שתחשבו על הכיוון הבא:

חברה המתמחה בנושא של מחיקת נתוני אשראי לא נכונים או שנכתבו בטעות, יכולה לעשות זאת עבורכם בצורה נקייה ותקינה – כמובן בהתאם לחוק. 

למה יש לי רישום שלילי בנתוני BDI

אנשים רבים בעולם, יכולים לגלות באמצע החיים שיש להם רישומים שליליים במאגרי נתוני האשראי השונים (קראו מה זה דירוג אשראי שלילי). זה מצב לא נוח בכלל לכל אחד. חשוב לדעת את הסיבות בגינן זה יכול לקרות.

נראה, כך ברוב המקרים, שהתנהלות לא נכונה מול ספקים ותשלומים שלא עמדתם בהם לאורך זמן, כמו גם החזרי צ'קים בבנק ועוד – כל אלה יכולים להצביע על התנהלות מגמתית לא נכונה שנרשמת לחובתכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»