איפה ניתן למצוא לוקיישנים מעניינים לצילומי חתונה?

אין כמעט אלבום של חתונה שבו אין את הלוקיישן הכי מתבקש מכולם , הלוא הוא האזור של הים וחוף הים. אבל, מה עושים כאשר רוצים להצטלם באזורים מיוחדים אבל לא ממש מבינים דרך עין העדשה ועינו של הצלם מהם האזורים הכי טובים ליצירה של תמונות מזכרת מאירוע באופן מושלם? לוקיישנים מעניינים לצילום  של חתונה הם מרובים בדיוק כפי שהארץ משופעת באזורים שונים מבחינת נוף ומזג אוויר, רק צריכים להכיר אותם.

שואלים את הצלם

איך באמת יודעים לאן נוסעים ביום הזה של הצילומים לקראת ערב החתונה עצמה? זה חשוב מאוד מצד אחד לתכנן מראש את המקומות שבהם רוצים להצטלם על מנת לעמוד בלוח הזמנים ולהגיע אל אולם האירועים בצורה רעננה, ומצד שני, זה תמיד חשוב לשמור על ראש פתוח" לשינויים שיכולים לחול ביום הזה של החתונה מכל סיבה.

על מי הכי כדאי לסמוך בכל הנוגע ללוקיישן הכי מעניין לאירוע? על הצלם. הוא מבין את האור שקיים באותו היום, הוא מרגיש בצורה מספיק טובה את החתן והכלה והוא מבין את המרחקים ממקום אחד לאחר מבחינת תנועה והקרבה אל אולם האירועים שאליו צריכים להגיע בשעה נקובה.

הולכים למקומות עם סיפור אישי

אם רוצים לחוש כי התמונות שצולמו על ידי הצלם הן כאלה שבאמת מרגישים מחוברים אליהן בצורה הכי אישית שאפשר, צריכים לחפש אחר לוקיישן שקשור אל הסיפור האישי של החתן והכלה. זה יכול להיות המקום שאליו הם הולכים לטייל, המקום של הצעת הנישואין המרגשת או אפילו המקום שבו הם נפגשו לראשונה.

מקומות אותנטיים שכאלה מספרים את הסיפור של החתן והכלה, שם הם ירגישו הכי עצמם, ולא כאלה דוגמנים שמגיעים אל סט צילומים בפעם הראשונה. כי את זה חשים די בקלות באווירה ובתמונה אשר נוצרה.

אז לאן הולכים כדי להצטלם לחתונה? לשוק שבו עורכים קניות לשבת, לבית של אבא ואמא, לבית הספר בו למדו ביחד ואפילו לפרדס, אם שם זו סוג של אהבה משותפת של בני זוג חובבי פירות הדר במיוחד.

דוגמאות תוכלו למצוא באתר Magnetli

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»