איפה ניתן למצוא לוקיישנים מעניינים לצילומי חתונה?

צילומי חתונה

אין כמעט אלבום של חתונה שבו אין את הלוקיישן הכי מתבקש מכולם , הלוא הוא האזור של הים וחוף הים. אבל, מה עושים כאשר רוצים להצטלם באזורים מיוחדים אבל לא ממש מבינים דרך עין העדשה ועינו של הצלם מהם האזורים הכי טובים ליצירה של תמונות מזכרת מאירוע באופן מושלם? לוקיישנים מעניינים לצילום  של חתונה הם מרובים בדיוק כפי שהארץ משופעת באזורים שונים מבחינת נוף ומזג אוויר, רק צריכים להכיר אותם.

שואלים את הצלם

איך באמת יודעים לאן נוסעים ביום הזה של הצילומים לקראת ערב החתונה עצמה? זה חשוב מאוד מצד אחד לתכנן מראש את המקומות שבהם רוצים להצטלם על מנת לעמוד בלוח הזמנים ולהגיע אל אולם האירועים בצורה רעננה, ומצד שני, זה תמיד חשוב לשמור על ראש פתוח" לשינויים שיכולים לחול ביום הזה של החתונה מכל סיבה.

על מי הכי כדאי לסמוך בכל הנוגע ללוקיישן הכי מעניין לאירוע? על הצלם. הוא מבין את האור שקיים באותו היום, הוא מרגיש בצורה מספיק טובה את החתן והכלה והוא מבין את המרחקים ממקום אחד לאחר מבחינת תנועה והקרבה אל אולם האירועים שאליו צריכים להגיע בשעה נקובה.

הולכים למקומות עם סיפור אישי

אם רוצים לחוש כי התמונות שצולמו על ידי הצלם הן כאלה שבאמת מרגישים מחוברים אליהן בצורה הכי אישית שאפשר, צריכים לחפש אחר לוקיישן שקשור אל הסיפור האישי של החתן והכלה. זה יכול להיות המקום שאליו הם הולכים לטייל, המקום של הצעת הנישואין המרגשת או אפילו המקום שבו הם נפגשו לראשונה.

מקומות אותנטיים שכאלה מספרים את הסיפור של החתן והכלה, שם הם ירגישו הכי עצמם, ולא כאלה דוגמנים שמגיעים אל סט צילומים בפעם הראשונה. כי את זה חשים די בקלות באווירה ובתמונה אשר נוצרה.

אז לאן הולכים כדי להצטלם לחתונה? לשוק שבו עורכים קניות לשבת, לבית של אבא ואמא, לבית הספר בו למדו ביחד ואפילו לפרדס, אם שם זו סוג של אהבה משותפת של בני זוג חובבי פירות הדר במיוחד.

דוגמאות תוכלו למצוא באתר Magnetli

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 דרכים לליבה של אישה
כל אחד יודע שאצל האישה החלק הדומיננטי והמשמעותי ביותר בתפקוד ובקבלת ההחלטות הוא הלב. הרגשות והתחושות...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
למה כדאי ללכת לסדנת סטיילינג?
בשנים האחרונות, רבים בוחרים להגיע אל סדנאות מסוגים שונים, כשהמטרה היא ברורה: ללמוד תחום מעניין בפרק...
קרא עוד »
יונ 02, 2019
איך להתחיל לטפס על קירות?
קירות טיפוס משמשים אנשים כדי לבצע אימון אירובי טוב. טיפוס על קיר טיפוס הוא ממש כמו טיפוס על גרם...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022