האם טיפול בכדורים להרטבה באמת עוזר ומה החסרונות שלו? ד"ר קובי שגיא עונה

להרטבת לילה יש מגוון טיפולים ושיטות שחותרות להשיג את המענה, ולהוביל את המטופל למקום השלו והרגוע אליו הוא מייחל – לילות יבשים ונקיים בלי מועקות וחששות. אחד הטיפולים המוכרים הוא טיפול בכדורים. מדובר על טיפול תרופתי ייעודי אשר נועד למנוע הרטבות לילה. טיפול זה ניתן על ידי רופא ילדים שישמע על הילד ועל המצב הבריאותי שלו, וכן על ההרטבות שלו. הכדור מתאים החל מגיל מסוים והוא אכן מוגדר כתועלתי ובהחלט מוביל ללילות יבשים.

מה החסרונות?

אך לטיפול בכדורים יש חסרונות מדגיש ד"ר קובי שגיא. החיסרון המרכזי הוא העבודה שאנחנו נותנים לילד בריא תרופה. כולם מודעים לכך שלכל תרופה יש גם תופעות לוואי ותוצאות בלתי רצויות. מסיבה זו לא מומלץ לתת לילד תרופה. כמו כן יש להבין כי אנחנו מצפים מילד ללמוד להשיג שליטה מלאה על הסוגרים גם בלילות, באופן טבעי וללא התערבות. ולכן נעדיף לבחור טיפול שמשאיר את הילד בתמונה, ומלמד אותו מה עליו לעשות כדי לשמור על לילות יבשים.

שיטה טיפולית של ד"ר קובי שגיא

מומלץ להכיר את הטיפול המצליח של ד"ר קובי שגיא, טיפול ממוקד מטרה שמשלב שני כלים מועילים מאוד שיחד מובילים את הילד לעבר המטרה הנכספת, לילות יבשים. שני חלקים לטיפול של ד"ר שגיא, וניתן לומר שיש לו הצלחות מלהיבות באחוזים גבוהים ביותר. לא פלא שעוד הורים וילדים יוצרים קשר ומבקשים להיות חלק מההצלחה הזו.

ד"ר קובי שגיא וסיפורים של הצלחה

שיטת הטיפול נועדה להביא את הילד המרטיב לשליטה מלאה. התהליך כולל שימוש במכשיר מיוחד שנועד להעיר את הילד ולהריץ אותו לשירותים. כמו כן יכלול התהליך טיפול התנהגותי שמטרתו לחזק בילד את האמון ביכולת שלו לשמור על היגיינה ולקום יבש גם בלילה. המטופלים נהנים מתקופת טיפול מסוימת בה הם מקבלים ליווי ותמיכה וצ'ופרים שיעצימו בהם את האמון כי יש להם יכולת לשמור על עצמם יבשים גם בלילות. אצל ד"ר קובי שגיא גם אתם תוכלו למצוא את הפתרון. כי אין סיבה לקחת כדורים אם אפשר להשיג את המטרה ללא תרופות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

איך בוחרים קוסמטיקאיות

איך בוחרים קוסמטיקאיות

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע או אשת מקצוע, הרי שישנם פרמטרים מסוימים שעלינו להקפיד עליהם, זאת על מנת שנוכל למצוא את האדם המתאים עבורנו,

קרא עוד»