התאהבת במישהי מהמשרד? 5 רעיונות לבילוי דיסקרטי

לא תמיד בוחרים במי להתאהב, ולפעמים העיתוי הזה של ההתאהבות הוא ממש לא מתאים, בייחוד כשאר כבר נשואים ומחויבים למישהו. מה עושים כשאר מאוהבים במישהי מהמשרד שבו עובדים? במידה והיא נענתה לעניין, המעבר אל השלב הבא של מפגשים דיסקרטיים באחד ממגוון חדרים לפי שעה בראש פינה למשל הוא מאוד טבעי, וכאן יש חמש רעיונות נהדרים עבור זמן של בילוי משותף אחרי שכבר מסיימים להעמיד פנים שרק מכירים בתור קולגות במשרד שבו עובדים.

השעות שלאחר העבודה

אחרי שכבר יום העבודה הסתיים לו יכולים לגלוש עוד שעה קדימה ועם התירוץ הידוע של פקקים ועבודה נוספת להתקדם אל חדר הישיבות לעוד קצת זמן של ביחד אחרי שכל יתר העובדים כבר הלכו לבתים. במקרים רבים מקום העבודה הוא המקום הכי אידיאלי עבור זוגות שבוגדים עם קולגות מהמקום שבו הם מועסקים.

יציאה לפגישת עבודה

יש אנשים אשר העבודה שלהם כוללת מפגשים עם לקוחות אצלם בעסק או בבתים, ואין דבר יותר נוח מאשר לומר שנמצאים כרגע בפגישה בעוד נמצאים בבילוי דיסקרטי בחדרי אירוח או אפילו בבית של זו שאיתה נמצאים. אומנם מנצלים יחסים של אימון הדדי, אבל ככה זה כאשר מתאהבים.

חדרי אירוח בכל הארץ

למרבה הנוחיות של כל המאוהבים והבוגדים יש לא מעט חדרים לפי שעה נהדרים ונוחים שבהם יכולים להיפגש למפגש אינטימי ללא כל חשש, עם כל מיני סוגים של חדרים מפנקים. מגיעים לשם אנשים מכל הסוגים, גם כאלה שגרים באזורים הכי יוקרתיים.

בילוי אינטימי בטבע

אין כמו להיפגש באזור כמו פארק או יער בהם אין בכלל אנשים בשעות שכולם עובדים. המקום גם מציע את ההרפתקה של בילוי בטבע וגם את האפשרות לאזור מאוד דיסקרטי שבו עסוקים במפגש אינטימי עבור כל מי שאוהב להיפגש בכל אותם האזורים הפחות שגרתיים.

סרט בחסות החשיכה

אין כמו ללכת לסרט ועבור לא מעט אנשים הכניסה לסרט היא הדרך הכי טובה להיפגש ולגעת במי שאוהבים מבלי החשש הזה שמישהו רואה מה שעושים. זה טוב במיוחד בשעות שבהן אין בכלל אנשים בקולנוע, וכך נהנים באופן כפול מהסרט והמפגש בחסות החשיכה לצד פופקורן טעים.

קראו גם: זה הזמן למצוא חדרים לפי שעה בצפון

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מורה פרטי ללשון

אמנם השפה העברית היא שפת אם של אנשים רבים אבל זה עדיין לא אומר שיודעים אותה כמו שצריך. הדבר מפריע בעיקר לתלמידים במסגרת בית הספר

קרא עוד»