האם כלב באמת נותן הגנה לבית?

הכלב הוא חיה קדומה ורגישה. לא סתם אומרים שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. הוא דומה לו במגוון תחומים. לכן קל לתקשר עם כלבים, הם נאמנים וקשובים לאדם אשר טמונות בו גם תכונות אלו, ולכן קל לאמן אותם ולהתאימם לחיים היומיומיים של האדם ולמצבים חברתיים שונים.

הכלב מבין את האדם בצורה יוצאת מן הכלל, כלבים משמשים רבות את האדם. ידוע שמבחינה פסיכולוגית כלב יכול לעזור במצבים נפשיים קשים ולהיות כמתווך לחיים טובים יותר, לעזר, ליחסי אהבה וחום קרובים ובעקבות כך הוא הופך את האדם לשמח ובריא יותר. כלבים יכולים לשמש את האדם במגוון תחומים. למשל, מטרות צבאיות, מעקב אחר עקבות מחבלים, ישנם כלבי גישוש, כלבים למציאת חומרים אסורים וכדומה. הכלב הוא חיה יוצאת מן הכלל ומשמעותית מאוד בחיי האדם.

למרות מערכת היחסים המיוחדת של הכלב עם האדם ושימושו בתחומי חייו הרבים, הכלב לא מספיק כדי להוות הגנה על בית עקב מגוון סיבות, פורצים לבתים הופכים מיומנים מפעם לפעם, ישנם דרכים רבות להשתקת הכלבים, הרעלתם, כליאתם וכדומה.

לשם הגנה ייחודית, קיימים מכשירים טכנולוגיים אשר מספקים תמונה רחבה של הגנה מספקת לבית. מדובר במערכת אבטחה חכמה שמורכבת מאמצעי הגנה שונים והמרכזיים בהם הם- מערכות אינטרקום לבית פרטי, מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה וגלאים. שלושת אלו מהירים, יעילים ונותנים פתרון טוב יותר מכלב שיכול לנבוח או לנשוך את הפורץ.

המערכות מפעילות רעש אזעקה כשיש פריצה לבית, מצלמות האבטחה מתעדות את מה שקורה בזמן אמת והגלאים מזהים חדירה ובעקבות זאת מפעילים את מערכת האזעקה. יש שילוב נהדר של שלושת מערכות  אלו שיכולות בשניות להבריח את הפורץ ובעקבות זאת, להפחיד את השכנים מהמערכת הדומיננטית ולהתריע מפריצות רבות.

אפשר לבחור ולהתקין מצלמת אבטחה נסתרת בלבד ולא מערכת אבטחה מלאה, אך כמובן שאופציות אלו יותר יעילות מבחירת כלב כמגן על הבית. בעזרת מצלמות האבטחה ניתן לתעד, לשחזר, וגם לזהות פושעים. שלושת מערכות אלו הן קיצור המגוון הרחב של מערכות האבטחה הקיימות בשוק. ישנם סוגי גלאים, סוגי מצלמות אבטחה ועוד. יש את כל מה שצריך כדי להגן על ביתך בצורה הטובה והמקסימלית ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»