איך עריכה ספרותית עוזרת לספר שלך?

אנשים רבים רוצים להגשים חלום לכתוב ספר ולכבוש את העולם. אך מעטים מאוד הם האנשים שכתבו ספרים ומעטים הם אלו שהצליחו לכבוש את עולם הספר ולרכוש תהילה.

כתבתם ספר? הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לעריכה ספרותית מקצועית שתסייע לכם להנגיש את הנכתב בצורה המקצועית והספרותית ביותר.

המוצר המושלם

עריכה ספרותית לספרים אינה מקצוע חדש. כל סופר ידע כי על מנת להוציא את המוצר המוגמר המושלם ביותר עליו להעביר את הספר לעריכה ספרותית מקצועית, לאחר מכן יוכל לשווק את פרי עמלו, ומי יודע אולי גם להתפרסם ולזכות בתהילה.

אמנם כיום שיטת ההגהה למציאת טעויות כתיב, יכולה להתבצע על ידי תוכנת מחשב פשוטה, כמו וורד. אבל אם תרצו לכתוב את הספר בלשון ספרותית מקצועית ונכונה, חשוב מאוד להעביר את החומר שלכם לעריכה ספרותית מקצועית. שיסייעו לכם לכתוב את הספר בנוסח קולח ובמילים ברורות.

הפן הכלכלי

עריכה ספרותית גם תסייע לכם בפן הכלכלי. ספר המופץ באלפי עותקים ולאחר הפצתו מתגלים בו טעויות כתיב וכדומה, יכול לגרום לכם לנזק כבד מאוד, מכיוון שתאלצו להדפיס הכול מחדש לאחר התיקונים.

כמו כן ישנם סופרים רבים אשר במהלך העריכה התגלו טעויות שונות בספר, כתוצאה מכך הם החליטו לגנוז את הספר ולוותר על העבודה. אם הספר שלכם עבר את העריכה הספרותית ונתגלו בו טעויות ותבחרו לוותר על הוצאת הספר לאור. הרי שהעריכה חסכה לכם מאות אלפי שקלים שהיו מתבזבזים אילולי העריכה וההגהה.

חשוב מאוד לבדוק את מקצועיות העורכים גם על פי מומחיותם לכתיבה ספרותית. על מנת להביא את הקורא לחוויה עוצמתית במהלך קריאת הספר שלכם, תצטרכו למצוא את העורך המקצועי המבין בנפש הקורא וידע כיצד מעבירים חוויות בכתב. קראו בהרחבה על כתיבת ספר עם עריכה ספרותית!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

השתלת שיער בטורקיה

היתרונות של השתלת שיער בטורקיה

עד לפני שנתיים-שלוש האסוציאציה הראשונה למילה "טורקיה" הייתה הכל כלול. המון ישראלים טסו מדי שנה, ולפעמים גם כמה פעמים בשנה, לחופשות זולות במיוחד בבודרום, באנטליה,

קרא עוד»
סופ"ש בצפת

סופ"ש בצפת

מעוניינים לצאת לחופשה בקבוצה? במתכונת משפחתית? כזוג בודד? בואו לחוות סופ"ש בצפת וליהנות מכל היתרונות של מרגוע יהודי אמיתי הממזג את נופי הגליל הירוקים עם

קרא עוד»
כך תאתרו שף פרטי מומלץ

כך תאתרו שף פרטי מומלץ

הישראלים אוהבים לחגוג, וחלק מהחוויה היא האוכל. אמנם אפשר לתכנן אירוע במסעדה ולסגור את המקום, אולם שף פרטי זה עולם אחר, הוא יכול להגיע אליכם

קרא עוד»