השתלת שיער בישראל

רבים הישראלים, אשר מתמודדים עם אבדן של שיער. בין אם מדובר בנשים או גברים. כיום גברים, כבר בגיל צעיר יחסית (לעיתים בגילאי העשרים המוקדמים), מרגישים כי החלו מפרצים להתקיים בקרקפת, או שהם מבחינים בדלילות של שיער בכתר הראש,. ישנם גברים אשר סובלים גם  מנשירה מסיבית של שיער עקב מתחים, גנטיקה ותזונה לקויה. 

חשוב לדעת, כי גם נשים עלולות לסבול מאבדן שיער, זאת עקב סטרס, לידות, תזונה לא נכונה וגם בשל מאפיינים גנטיים. לכן חשוב להבין איך אפשר למצוא פתרון…

השתלת שיער – מתאימה עבור רבים

אחד הפתרונות לשיער דליל, מגיע בצורה של טכנולוגיה חדישה ליצירת שיער צפוף על הקרקפת. השתלת שיער, נעשית באמצעות מומחים בארץ ובחו"ל אשר להם קליניקות טובות ומומחיות, בהן קיים ציוד מקצועי להשתלת שיער. 

כיצד מתבצע התהליך עצמו?

תהליך השתלת השיער נעשה באמצעות אבחון של רופא מומחה, אשר בוחן את הקרקפת, מתשאל את המטופל לגבי עבר תורשתי, לגבי תזונה ואורח חיים, ולאחר מכן לוקח דגימת שיער מהקרקפת, כמו גם לקיחת שיער שנלקח מאזורים פוריים בגוף. שערות אלה, יוכלו לספק את כמות השיער הדרושה עבור מילוי הקרקפת. 

בשלב זה, אם מתגלה התאמה בבחינת השערות במעבדה – נעשית השתלת שיער, זאת בהרדמה מקומית ובאמצעות מחט זעירה ומיוחדת שמחברת את זקיקי השערות אל הקרקפת. באמצעות שיטות חכמות ובטוחות להשתלת שיער – רבים יכולים להוסיף שיער אל הראש, להנות מצפיפות שיער במפרצים או בכתר הראש, ולעשות זאת בתהליך שאינו מסוכן. 

עם זאת, חשוב לדעת כי בדרך כלל יש להחלים מן הטיפול – לכן רבים בוחרים בהשתלת שיער בטורקיה, המקנה קליניקות העוסקות בתחום ומשתמשות בטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם שבטורקיה המחיר של ההליך נמוך יותר ומאפשר טיסה ומלון בו ניתן לשהות ולהחלים לאחר התהליך. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»