מה ההבדל בין ירקות אורגנים לירקות רגילים

ירקות אורגניים גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה, דשנים סינתטיים, אורגניזמים מהונדסים גנטית או קרינה מייננת. הם גם אינם מעובדים בקרינה ואינם מכילים מרכיבים מלאכותיים.

ירקות רגילים גדלים עם שימוש בחומרי הדברה, דשנים סינתטיים, אורגניזמים מהונדסים גנטית וקרינה מייננת. הם גם מעובדים בקרינה ועשויים להכיל מרכיבים מלאכותיים.

ירקות אורגניים טובים יותר עבורכם מכיוון שהם גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה וכימיקלים אחרים. יש להם גם תכולה תזונתית גבוהה יותר מירקות לא אורגניים, לא רק זה, יש להם גם תכולה תזונתית גבוהה יותר מפירות אנאורגניים.

ישנם יתרונות רבים לקנייה במרכול או חנות ירקות אורגנית. הם טעימים יותר, הם בריאים יותר עבורך, והם טובים יותר לסביבה. תפוחים, תפוזים, אפונה ותפוחי אדמה אורגניים זמינים במכולת המקומית.

איך לגדל ירקות אורגנים בבית

גידול ירקות אורגניים בבית הוא דרך מצוינת לחסוך כסף ולקבל תוצרת טרייה.

ישנן דרכים רבות לגדל ירקות אורגניים בבית (כמובן שאפשר לקנות אותם בכל חנות ירקות אורגנים). אתה יכול לגדל אותם בחצר האחורית שלך, במרפסת שלך, או אפילו במטבח שלך. אתה יכול לשתול אותם בגינה שלך, או אפילו בעציצים על אדן החלון.

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שיש לכם את התנאים הנכונים לגידולם.

הנה כמה טיפים לגידול ירקות אורגניים בבית:

– ודאו שיש לכם מספיק מקום לצמחים ושהם מקבלים מספיק אור שמש.

– ודאו שהאדמה פורייה ויש בה מספיק חומרים מזינים כדי שהצמחים יצמחו בריאים.

– השתמשו בדשנים טבעיים כמו קומפוסט או זבל במקום דשנים כימיים שעלולים להזיק לבני אדם ולבעלי חיים כאחד.

גידול ירקות בבית הוא דרך מצוינת לחסוך כסף, להשיג תוצרת טרייה ולשלוט קצת יותר על מה שאתה אוכל.

כך או כך, בין אם תחליט לקנות ירקות אורגניים ובין אם תבחר לגדל אותם בבית, ללא ספק צריכה של ירקות אורגניים הרבה יותר בריאה עבורך, משמעותית!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

יום כיף לעובדים

יצירת יום כיף לעובדים יכול להיות קשה. לא קל למצוא את הדבר הנכון לעשות שישאיר את כולם מעורבים ומבדרים. אחת הדרכים להקל על זה היא

קרא עוד»

פורץ דלתות בבאר שבע

הכתבה עוסקת בהשקת משרד פורץ דלתות חדש בבאר שבע. מקצוע פורץ דלתות הוא אדם שיש לו יכולת לפתוח דלתות שהמנעול שלהן נשבר. המילה "מקצוען" משמשת

קרא עוד»