שיטות נפוצות לעיצוב גבות

נשים רבות דואגות לעצב את הגבות שלהן על בסיס קבוע שכן לגבות יש משמעות רבה במראה הכללי משום שהן יוצרות מסגרת לפנים, משפיעות על נראות ההבעה ולא פחות חשוב מדובר על טרנדים שמשתנים ויכולים לכלול גבה דקה, עבה, מחודדת או מעוגלת ונשים אוהבות להיות מעודכנות ועכשוויות.

איזה שיטות נפוצות לעיצוב גבות קיימות היום?

יש שיטות שונות בהן נעזרים לצורך סידור גבות ברחובות חלקן זמניות וחלקן קבועות.

  • פינצטה
  • שיטת השערה
  • מיקרובליידינג
  • עפרון, צללית, ג'ל או מסקרה

מה ההבדלים העיקריים בין השיטות?

שימוש בעפרון, צללית, ג'ל או מסקרה לגבות הינם למעשה פתרון זמני, זאת אומרת שברגע שמנקים את הפנים הצבע איתו נצבעה הגבה יורד. שיטת השערה היא למעשה סוג של קעקוע, איפור קבוע בו מחדירים באמצעות מכשור מיוחד פיגמנט בצבע המתאים לתוך העור ומציירים את הגבה המבוקשת, לרוב הוא יחזיק במשך כשנה עד שיהיה צורך בחידוש. שיטת המיקרובליידינג שזה שימוש בלהבים דקים מאוד אשר חורצים חתכים עדינים מאוד בעור, חתכים המדמים את שערות הגבה שאינן אותם ממלאם בפיגמנט מיוחד הנותן מראה של שערת גבה טבעית. זוהי שיטה קלה ופשוטה שאינה מצריכה מכשור מיוחד והמראה מחזיק כחצי שנה עד שנה במקסימום.

אילו דברים כדאי לקחת בחשבון כאשר באים לבחור שיטה לעיצוב גבות

כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים אצל קוסמטיקאית ברחובות שיטה לעיצוב הגבות, הראשון האם יש גבה קיימת שצריך רק לעבות או לסדר אותה או שלא נותרה כמעט גבה. דבר נוסף שחשוב לדעת שיש שיטות אשר אינן מתאימות לנשים אשר עשו בוטוקס או תהליכים קוסמטיים מסויימים. כמו כן יש הבדלי מחירים אשר נעים מכמה מאות שקלים לטיפול ועד אלפי שקלים וכמובן חשוב לא פחות הזמן שמחזיקה כל שיטה וכל כמה זמן צריך לעשות חידוש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»