ריסוס נגד טרמיטים – ריסוס עם אחריות.

טרמיטים, חרק שיש לסלק.

טרמיטים הינו סוג של חרק הנראה כמו מין נמלה לבנה, ברוב המקרים טרמיטים יחיו בקבוצות של למעלה מאלפי טרמיטים שחולקים מושבה משותפת. קיימים אלפי סוגים שונים של טרמיטים אך המשותף לכולם הוא שהחרק עלול להיות מציק כיוון שהחרק ניזון בעיקר מעץ. לכן כאשר יש טרמיטים בבית הם עלולים להרוס לגמרי כל דבר שעשוי מעץ. בכדי להימנע מנזק רב שיכול להגיע בעקבות הטרמיטים יש לשים להם סוף כמה שיותר מהר גם בגלל העובדה שהם מזיקים אך בעיקר בגלל קצב ההתרבות הגבוה של הטרמיטים.

איך נדע שיש טרמטים בבית ?

ישנם מספר זנים הנראים ממש כמו נמלים ולכן קשה מאוד להבחין האם החרק הוא נמלה או טרמיט. ניתן להבחין בין השניים הכמה דרכים. בראשונה, לטרמיט תמיד יהיו כנפיים בעוד שלנמלה לא בהכרח יהיה. דרך נוספת היא לבדוק בדלת, לרוב טרמיטים ימצאו בדלתות העץ שבבית ויזיקו לה, לכן אם רואים את החרק ליד הדלת או עליה סיכוי גבוהה שמודבר בטרמיט ולא בנמלה.

איך נפטרים מהם?

ישנם מספר ריסוסים שונים שיעלים כנגד הטרמיטים. אך הדרך היעילה ביותר להיפטר מהחרק המזיק היא בעזרת ריסוס כימי. ריסוס מסוג כימי עלול להיות מסוכן לבני אדם ולכן יש לבצעה את הריסוס באחריות רבה. 

יש מי שיעשה הריסוס עבורי?

כפי שציינו ריסוס נגד טרמיטים הוא אינו משחק ילדים ויש לבצעה את הריסוס בזהירות רבה. לשם כך יש לפנות לבעל מקצוע שברשותו החומר הכימי משמיד החרקים והלבוש המתאים בעת שימוש בחומר זה. בכדי לשמור על הבריאות רצוי שתושבי הבית יפנו את השטח בשעת הריסוס עד לתום התהליך שלוקח כמה שעות. למידע נוסף פנו לאגרנט ארנון

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפילה במירון
ברחבי העולם יש מקומות קדושים. אלו מקומות מיוחדים שיש להם סגוליות מיוחדת ושם נענות התפילות באופן יוצא...
קרא עוד »
אפר 06, 2020
אם תרצו אין זו אגדה – החזר מס קיים באמת
גובה ניקויי המס שנעשים משכרו של עובד מנוקים בחישוב שנתי אבל בפועל מנוקה המס משכרם של העובדים מדי...
קרא עוד »
פבר 11, 2019
אביזרי תה – ככה תשדרגו את חווית התה שלכם
אחד החוויות הזכורות לטובה מימי החורף זה כוס התה החמימה כשאנו יושבים מכורבלים על יד תנור החימום...
קרא עוד »
נוב 08, 2021