רוצה למשוך תשומת לב – ככה תעשי את זה

תכשיטים

ישנן דרכים שונות כיצד למשוך תשומת לב מאנשים, בעבודה, באירועים, במסיבות ובכל מקום אליו מגיעים. אפשר לעשות את זה באמצעות דברים "גדולים" ואפשר לעשות את זה באמצעות דברים קטנים ופשוטים, אפשר לעשות את זה באמצעות שינוי משמעותי שמבצעים בשיער או באזורים אחרים בגוף, ואפשר לעשות את זה באמצעות שימוש באמצעים מסוימים, זמניים, ניתנים להסרה, דברים שאפשר לשים ולהוריד, מתי שרוצים.

אחת הדרכים בעזרתן את יכולה למשוך תשומת לב, אל כלח מקום אליו את מגיעה זה באמצעות תליונים על גבי שרשראות ארוכות. בין אם מדובר בשרשרת זהב, שרשרת כסף או אפילו שרשרות אחרות. ניתן להשתמש בתליונים עם משמעות, בין אם מדובר בתליונים עם משמעות רוחנית, דתית, תליונים עם משמעות אישית, וכן אפשר למצוא תליונים שאין להם בהכרח משמעות כזו או אחרת, אך הם פשוט יפים ויכולים להתאים לכל שרשרת, ואז כל מה שנותר זה להתאים את השרשרת לביגוד בו מבקשים להשתמש.

אם את מחפשת תליונים אשר תוכלי להשתמש בהם, בין אם זה לעבודה, לימודים או כל דבר אחר, הרי שאת יכולה למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן למצוא אותם. החל מאתרי אינטרנט של מעצבים ומעצבות כמו דנון תכשיטים, חנויות תכשיטים, וכן אתרים אחרים שמציעים אקססוריז מסוגים שונים ובין היתר גם תכשיטים, כולל תליונים.

בין היתר, ניתן למצוא תליונים מזהב, כסף, תליונים עשויים מעץ וכן מחומרים אחרים. כמובן שכל אחד מהם בנוי בצורה שונה, כל אחד מהם מעוצב אחרת, ולא פעם גם אפשר למצוא חריטות שונות על גבי התליונים, בין אם זה שמות, תאריכים, משפטים שלמים, סימנים ועוד שורה ארוכה של דברים שניתן לחרוט, בין אם יש להם משמעות ובין אם אין להם.

צריך לציין, תליונים לבדם אולי לא נראים כמה שיעוררו תשומת לב, אך זה לא מדויק, לפעמים אפילו תליון קטן יכול לעורר עניין, הכל שאלה כיצד הוא מעוצב, איך הוא בנוי ועד כמה הוא מתאים לשרשרת וכיצד הוא מונח על העור או על הבגד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין כל סוגי המקלות לתופים
המאמר באדיבות MUSICMART מערכת התופים מוצבת לפניכם, אך כל עוד אין בידכם זוג מקלות לתופים אינכם יכולים...
קרא עוד »
מאי 19, 2019
חשיפת היתרונות של תכונות פוליטיות נעלות
בעולם הסבוך של הפוליטיקה, ההבחנה במהותו של פוליטיקאי טוב נשארת לעתים קרובות מתחת למסך. המעלות...
קרא עוד »
ספט 20, 2023
טיפול בשיטת NLP – לאילו מצבים זה מתאים?
שיטת הNLP (Neuro-Linguistic Programming) היא שיטת טיפול ואימון שמאפשרת לייצר קידוד מוחי אצל המתאמן ועל ידי כך לשנות...
קרא עוד »
מאי 26, 2021