מהם מקורות החלבון המומלצים לנשים שמתאמנות?

על פניו אין הבדלים משמעותיים בין גברים ונשים כאשר אנחנו מדברים על המשמעות והחשיבות של שמירה על אורח חיים מאוזן. בסופו של דבר אנחנו צריכים לשמור על הגוף שלנו, הוא שמלווה אותנו לאורך כל החיים. חשוב שנקפיד לספק לו את המענה הטוב ביותר בדמות מאכלים טובים שיאזנו אותו ויאפשרו לו להמשיך ולספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים ממנו. 

חלבון הוא מרכיב מאוד חשוב עבור שמירה על אורח חיים בריא. את החלבון אפשר לצרוך בעזרת בשרים, דגים, חלב ומוצריו, קטניות וכן הלאה. גם לנשים וגם לגברים ההמלצה היא לצרוך מוצרי חלבון בשיעור של עשרים אחוזים מכלל הקלוריות היומית. 

האם יש הבדלים בין גברים ונשים לבין מקורות החלבון?

ההבדל בין גברים ונשים במישור הזה באמת מבוסס על המחזור החודשי שיכול לשנות את האיזון של החומרים השונים בדם ובגוף. ההמלצה היא כמובן, בימים של המחזור לצרוך חלבון שלא מבוסס לקטוז, כלומר חלב. שכן הרבה פעמים מדובר על ימים בהם הגוף רגיש מאוד והתופעות של צריכה של חלב, וודאי לנשים שיש להן רגישות, עלולה להתברר לא נעימה. 

קנו אבקת חלבון לנשים >>>

הדבר הנכון הוא לבדוק

בסופו של יום כל אחד מאיתנו הוא מיוחד. כל אחד מאיתנו צריך מענה אחר. שכן לא רק שאנחנו שונים בהעדפות השונות שלנו למאכלים שונים, כל אחד מאיתנו חי חיים שונים לחלוטין. שכן השאלה היא לא רק איזה חלבון אנחנו צורכים אלא גם באיזו שעה, האם יש לנו זמן להכין ארוחה מורכבת או שאנחנו צריכים שיהיה לנו מענה זמין. 

ההמלצה היא פשוט לתעד את הצריכה השוטפת של המאכלים השונים עד שתגיעו לבאלנס המדויק והנכון עבורכם. בייחוד אם אתם נשים שמושפעות מהשינוי ההורמונלי בימים השונים לאורך החודש. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הפכה לאחת מפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר בעולם. זו גם אחת מפלטפורמות הטלוויזיה הנצפות ביותר בעולם. ומכיוון שהיא הופכת די מהר לאחת מתוכניות הטלוויזיה הנצפות

קרא עוד»