סוגי פולי קפה שכדאי להכיר

סוגי פולי קפה

איזה קפה מתחשק היום? קפה שחור או קפה נמס, פילטר או אספרסו, בכל סוג שמתחשק לכם ללגום, האיכות נקבעת בהתאם לפולי הקפה. הם האחראים לטעם, לארומה, לניחוח המעורר. פולי קפה גדלים כיום בעשרות מדינות ואין מקום בעולם שבו הקפה לא נחשב למשקה פופולרי מאוד. אתם מוזמנים להכיר כמה סוגי פולי קפה, מהנחשבים ביותר.

הקפה של דרום אמריקה, הפולים מהמובחר

האקלים בישראל לא מתאים כל כך לגידול קפה משובח. לעומת זאת, בדרום אמריקה ובמרכזה, תרבות גידול הקפה נמשכת שנים רבות. סוגי פולי קפה שמקורם בדרום ובמרכז אמריקה נחשבים לטובים ביותר והם למעשה שם נרדף לקפה פרימיום של ממש. פולים עשירים בטעם ושמשמשים למגוון טעמי קפה מגיעים מברזיל. מדינת הכדורגל היא גם מהיצואניות המובילות בעולם של קפה משובח. יחד עם זאת, גם שחקנים אחרים בענף חקלאות חשוב זה לא טומנים ידם בצלחת. למשל פולי קפה מקולומביה משווקים בהצלחה ברחבי העולם ונחשבים למצוינים.

גם מאפריקה מגיעים פולים איכותיים

בין כל אותם סוגי פולי קפה שמגיעים מיצואניות הקפה הגדולות, בולט מעל כולם הזן שנקרא פולי ערביקה. אמנם מברזיל ובכלל מדרום אמריקה מגיעים פולים נבחרים, אבל גם מיבשת אפריקה מגיע כיום קפה משובח. במדינות כמו קניה ואתיופיה וגם במדינות נוספות מגדלים מגוון זני קפה, לרבות זנים מוצלחים מאוד.

הדרך לשילוב טעמים מיוחד במינו

הטיפ שלנו, כדי לחוות את הקפה שלכם עד למקסימום, אל תישארו עם מה שאתם מכירים, כל הזמן. נסו מדי פעם קפה מסוג חדש, הזמינו פולים מסוג אחר. אם אתם רוצים חוויה נוספת, לכו על בלנד, ערבוב של כמה פולים להכנת קפה מאוזן, עם שילוב טעמים מיוחד במינו.

המידע באדיבות אתר https://justcoffee.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעה לנכות כללית – למה הבירוקרטיה תמנע את זה מכם
תביעות לנכות כללית הן תביעות חשובות מאוד בביטוח הלאומי. תביעות מעין אלה גוררות אחריהן התנהלות מול...
קרא עוד »
ינו 22, 2020
יתרונות של שיזוף עצמי
עם הגברת המודעות להשפעות המזיקות של חשיפה מוגזמת לשמש, השיזוף העצמי הופיע כחלופה פופולרית להשגת גוון...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
מנקות פרטיות תמיד מבריזות! רק חברת ניקיון!
בית נקי זו דרישה די בסיסית, ומקום עבודה נקי זו דרישה שהיא בגדר של חובה. זה הרבה יותר מאשר החיוניות של...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018