שיטות שונות לאיטום גגות

איטום גגות היא משימה שניתן לבצע אותה בדרכים שונות. המטרה תמיד זהה – להצליח להשיג איטום מושלם והרמטי שיחזיק מעמד לאורך זמן רב ככל האפשר. איטום שיהיה קל ליישם אותו, שהעלות שלו לא תהיה גבוהה מידי, ושהוא לא יצבור נזקים רבים תוך תקופה קצרה. כמו כן יש התייחסות רבה להתאמה של האיטום לתשתית הקיימת. דהיינו, לגג ולמאפיינים שלו. להלן תוכלו לקרוא על מספר שיטות מוכרות לאיטום גגות. אם כי יש לציין שרק מומחי איטום כמו באתר סיוד גגות אדיב יודעים להתאים את השיטה הרצויה והמתאימה לפי הגג והנתונים שלו. וזאת כדי להשיג איטום מושלם וטוב לאורך זמן רב ככל האפשר.

אילו שיטות איטום קיימות?

  • זיפות – מסתבר כי זו אחת השיטות הוותיקות והמוכרות ביותר. שיטה זו מיישמת על שטח הגג זפת. הזפת ידוע כחומר אוטם שיש לו עמידות רבה. מיישמים את הזפת על פני הגג באמצעות כלים מיוחדים שמאפשרים להשיג תוצאה אחידה ומלאה על פני כל הגג.
  • יריעות ביטומניות – שיטת איטום חדשנית יותר מוכרת בשנים האחרונות, והיא זוכה לתפוצה רבה. וזאת הודות ליתרונות הרבים שלה. אלו יריעות ביטומניות ייעודיות אשר מתאימות לאיטום הגג. את היריעות מיישמים על גבי שטח הגג. ביישום יריעות אלו יש התייחסות מיוחדת לקווי התפר בין היריעות. וזאת כי שינויים במזג האוויר מביאים להתכווצות של היריעות, מה שעלול לחשוף את הגג לרטיבות.
  • איטום אקרילי – גם איטום אקרילי עשי להיות מתאים במקרים שונים. איטום אקרילי הינו איטום שמיישמים אותו על גבי הגג, ואת במקרים בהם התשתית מתאימה לחומרים אלו. החומרים האקריליים השונים מציעים סוגים שונים של אפשרויות, כאשר המטרה בסופו של דבר היא להצליח לאטום כיאות את הגג בהתאם לנתונים שלו.

התאמה אולטימטיבית

חובה לזכור כי על מנת להשיג איטום מושלם כמו באתר תיקון גגות אדיב למשל חובה להתאים את שיטת האיטום הנכונה לפי תשתית הגג ומצבו. כל איטום אחר, מומלץ וטוב ככל שיהיה לא יוכל לענות על הצורך. מסיבה זו עלינו להיעזר באיש מקצוע שמכיר את סוגי הגגות הקיימים, את אופציות האיטום המוצעות ואת ההמלצות הרלוונטיות לגג שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»