סימון אינדוקציה

כיריים אינדטוקציה זהו מכשיר שיכול לבשל אוכל ללא צורך בחום כלשהו, ולכן הוא נקרא סיר אינדוקציה.

סיר אינדוקציה משתמש בגלים אלקטרומגנטיים כדי לחמם את פני השטח של המחבת או הסיר. טכניקה זו שונה משיטות בישול אחרות כמו כיריים או תנור.

כיריים אינדוקציה. צוברים פופולריות מכיוון שהם חסכוניים באנרגיה ובטוחים לאנשים עם אלרגיות והגבלות תזונתיות. יש להם גם זמן בישול מהיר יותר מאשר סוגים אחרים של כיריים.

סירי בישול אינדוקציה הם סוג של סיר עם אלמנט אינדוקציה. יש להם טמפרטורה נמוכה יותר ומוליכים חום ביעילות רבה יותר מכלי בישול רגילים.

כלי בישול אינדוקציה מעוצבים בצורה כזו שהם בטוחים לשימוש על כל סוגי הכיריים, כולל כיריים אינדוקציה. מסיבה זו, הוא הופך פופולרי יותר ככל שהשוק של כיריים אינדוקציה מתרחב.

ניתן להשתמש בכלי בישול אינדוקציה על כיריים חשמליות או גז וניתן להשתמש בהם גם על משטחים אחרים כמו גריל ברביקיו ולהבות פתוחות. חשוב לציין שהחלק התחתון של המחבתות האלה לא אמור לבוא במגע עם כל משטח מלבד הכיריים, אחרת הם יאבדו את יכולתם להוביל חום ביעילות —

סימון בלייזר הוא תהליך שניתן להשתמש בו כדי להבחין בין פריט מסוים מאחרים בתהליך הייצור. סימון לייזר ידוע גם בשם סימון אינדוקציה או חריטת לייזר. סימון אינדוקציה הוא תהליך של חריטה בתחתית הסיר כדי לציין כי נעשה בו שימוש ואין להשתמש בו לבישול.

סמני אינדוקציה הם בדרך כלל קרני לייזר אדומות או ירוקות מחוממות או מקוררות הגורמות למתכת להימס, ולהתמזג עם פני הסיר. המתכת המותכת תתקשה לאחר הקירור, ותותיר חריץ כלומר סימן במתכת. קבלו מידע נוסף באתר חלום חרוט.

ישנן מספר שיטות ליצור סימן לייזר על פיסת מתכת: -סימון לייזר קר וחם: נעשה שימוש בלייזרים אדומים/ירוקים שנעו בין 800 מעלות צלזיוס ל-1000 מעלות צלזיוס. הלייזרים הקרים יצרו בדרך כלל סימנים קטנים ואילו הלייזרים החמים יצרו סימנים גדולים יותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מחשבון מדעי מדויק

מחשבון מדעי מדויק הוא מחשבון פופולרי מאוד בעולם. הוא משמש לא רק מדענים ומהנדסים, אלא גם סטודנטים ובני נוער. מחשבון מדעי הוא מכשיר המאפשר לחשב

קרא עוד»

סדנאות בישול

בישול הוא אחד התחביבים הפופולריים בעולם, וזה היה כבר הרבה זמן. זו גם צורת אמנות שקיימת כבר מאות שנים. למי שמעוניין ללמוד לבשל, עומדות בפניו

קרא עוד»