מגנטים צורניים

מגנטים הם פריט פופולרי שמשתמשים בו בדרכים רבות ושונות. הם משמשים עסקים כדי לפרסם את העסק שלהם, הם משמשים לצילום באירועים, ואפילו הם יכולים לשמש כלוחות שנה.

בית דפוס בחיפה משתמש במגנטים מעוצבים להדפסת טקסט על הנייר המודפס. המגנטים מעוצבים כמו אותיות ומספרים כך שניתן להניחם על הנייר בזמן ההדפסה. זה מקל על המדפסות להדפיס גם טקסט וגם תמונות על אותו גיליון נייר.

בתי דפוס רבים משתמשים בשיטה זו להדפסת מגנטים מותאמים אישית עבור לקוחותיו. יש גם כאלו אשר משתמשים במדפסת תלת מימד כדי ליצור עיצוב מאסטר, ואז שולחים אותו למדפסת תלת מימד שמדפיסה מגנטים בגדלים שונים תוך שניות.

חברות רבות משתמשות בשיטה זו של מגנטים צורניים למעלה מעשור והם עדיין מרוצים ממנה מכיוון שהם מסוגלים להציע ללקוחותיהם מגוון רחב של צורות במחירים שווים לכל כיס.

למה משתמשים בצורות שונות של מגנטים?

בתי דפוס משתמשים במגנטים מעוצבים להדפסה על נייר כבר מאות שנים. בית הדפוס משתמש במכונה המייצרת את המגנטים ולאחר מכן מעצבת אותם.

בית הדפוס משתמש במכונה זו כדי ליצור צורות שונות של מגנטים כך שניתן להשתמש בהם בתחומים שונים כגון פרסום, אריזה וקישוט.

ניתן להשתמש בסט מגנטים מעוצבים להדפסת מגוון צורות. הצורה נקבעת על פי ההזמנה של הלקוח שנקבע לפי אורך ורוחב המגנט.

כיצד מגנטים יכולים לסייע לכם בקידום העסק?

יש לכם עסק שאתם רוצים לקדם? מעולה! עם מגנטים צורניים תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

  • יחודיות – מגנטים בצורות שונות מושכים יותר את תשומת הלב והעין של הצופה וגורמים לו להתעכב על המגנט שלכם.
  • מיתוג – אם יש לכם אירוע, השקה של מוצר חדש תוכלו לחלק מגנטים צורניים שיזכירו ללקוחות הפוטנציאלים לפנות לאיכם בעת הצורך.
  • כרטיס ביקור ייחודי – כולם כבר יודעים שכדי להצליח בעסק חייבים שיווק ופרסום טובים, מגנטים צורניים יספקו לכם ערך מוסף, כרטיס ביקור ייחודי שכל אחד יוכל להדביק על המקרר או הדלת ולזכור להשתמש בשירות שאתם מציעים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»