כרסומות או לא להיות – כל מה שצריך לדעת

מכונה לעיבוד שבבי או בשמה המוכר בתעשייה כרסומת זוהי מכונה אשר מסוגלת לבצע עיבוד מדויק של חומרי גלם וזאת כאשר ניתן למצוא מכונות אשר פועלות בשלושה צירים (x,y,z) לעומת אחרות אשר פועלות בשני צירים נוספים. כך בעצם ניתן לבצע עיבוד שבבי מתוך ידיעה כי הדבר יבוצע במידת דיוק רבה במיוחד כמו בלינק.

שלל סוגי כרסומים שונים לשימוש במכונה

אם תבחנו כרסומות תוכלו לראות כי יהיה ניתן להתקין בהן שלל סוגי כרסומים שונים. בין אם מדובר על כאלה שמיועדים לחיתוך, הורדת שבבים גסים או גימור העיבוד השבבי, היו בטוחים כי תוכלו למצוא מגוון רחב של כרסומים אשר יבטיחו את ביצוע עבודת המכונה בדיוק בהתאם לצורך שלכם.

מכונות אוטומטיות וקונבנציונליות

דבר נוסף שנחשב לעיקרי בכל הנוגע אל כרסומות זה ההפרדה בין מכונות קונבנציונליות ואוטומטיות. הכרסומות הקונבנציונליות נחשבות לכאלה שמותאמות לביצוע עבודות עיבוד שבבי תוך כדי מעורבותו של העובד בהפעלת המכונה.

לעומת זאת, כרסומת אוטומטית תדע לפעול בצורה אוטומטית לחלוטין וללא שום מעורבות של האופן. כיום ניתן לראות בבירור כי ענף התעשייה עובר במידה ניכרת לשימוש בכרסומות אוטומטיות או בשמן האחר כרסומות בעלות בקרה ספרתית.

> למדו על תפקידו של חיתוך לייזר

כדאי לשדרג את הציוד הקיים

במידה ויש לכם כרסומת שמצריכה עובד לתפעולה, דעו לכם כי יהיה מומלץ לבחון מעת לעת את האפשרות לשדרוג לכרסומת בעלת בקרה ספרתית וזאת על מנת לייעל במידה ניכרת את הליך הייצור והעיבוד השבבי. פנייה אל חברה מוכרת שמתמחה בייצור ומכירה של כרסומות תוכל לחשוף אתכם לשלל אפשרויות שונות שתהיינה מעניינות ורלוונטיות עבורכם. דבר שבוודאי תרצו לבחון מקרוב. אז גשו עוד היום אל חברה שתוכל לספק לכם מענה איכותי ומקיף בנושא העיבוד השבבי!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו