חתונה מוצלחת? גם את יכולה לארגן זאת

מזל טוב! את עומדת להינשא לבחיר ליבך! תכנון חתונה הוא תהליך שעשוי להיות מאתגר, וכדי שגם את תוכלי לארגן את חתונת החלומות, ריכזנו בעבורך כמה טיפים חשובים במיוחד. שנתחיל?

חצי שנה לפני החתונה

לרוב נהוג לארגן חתונה תוך 6 חודשים, למרות שבהחלט אפשרי לארגן את האירוע גם בשלושה חודשים ואף פחות. כך או כך, הקדישי את החודש הראשון של האירוסין לתכנון מושכל של האירוע, תוך שאת לוקחת בחשבון את כל הדברים שכרוכים בתהליך.

הודיעי להורים ולבני המשפחה הקרובה (גם פרסום ברשתות החברתיות יכול להיות מעולה), בחרי מועד אופציונלי לתאריך והחליטי על האזור שבו יתקיים האירוע (דרום, מרכז, צפון וכו'). כמו כן, בשלב זה יש לתכנן תקציב בהתאם לכמות המוזמנים שלך – מה שמוביל לטיפ הבא: ערכי רשימת מוזמנים, וסמני לעצמך מיהם המוזמנים שאת יכולה להתחייב עליהם, ולו כי בהמשך תצטרכי להודיע לאולם מהי כמות המוזמנים ועל כמה מהם את ובן זוגך מתחייבים.

3-4 חודשים לפני החתונה

בשלב זה יש להתחיל להיפגש עם ספקים, לבקש הצעות מחיר ולבחור את הספקים האידיאליים ביותר בעבורך. קחי בחשבון שישנם ספקים שהם בגדר החובה, כמו די ג'יי, ספק אלכוהול, צלם וידאו וסטילס, שמלת כלה, חליפת חתן, איפור ושיער וכו', וישנם ספקים שהם בגדר הרשות, כמו קיאק פירות, מתנות לאורחים, עיצוב האולם וכדומה.

כמו כן, בשלב זה יש להירשם ברבנות, כשבמסגרת ההרשמה, את צריכה ללכת למקווה הקרוב לביתך (יומיים לפני יום החתונה) ולהגיע להדרכות כלה.

חודש לפני החתונה

השתדלי שכל ההכנות לחתונה יתבצעו עד לשלב זה, כך שבחודש האחרון תוכלי לנוח, להירגע ולצבור כוחות לקראת האירוע. זהו זמן מעולה לגשת לחנויות התכשיטים ולבחור טבעות נישואין, להזמין זר כלה ייחודי, לתאם עם המאפרת איפור ניסיון, לרכוש תכשיטים עבור החתונה, להתחיל לחלק הזמנות ואפילו להתפנק בבילוי זוגי בספא. אגב, זה הזמן לתכנן את ירח הדבש, לבחור יעד בעולם ולסגור את כל הדברים הנחוצים עבור הטיול.

 

טיפ לסיום: כדאי לרכוש מחברת ייעודית לתכנון החתונה, ולו כדי שתוכלי לשמור על סדר במהלך הארגונים, לרכז את כל הצעות המחיר במקום אחד ולהתנהל באופן מסודר. מזל טוב!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»