פארק בבלי – כל מה שחשוב להכיר

תל אביב הינה עיר סואנת וצפופה, במיוחד עבור אלה המתגוררים במרכז העיר. אולם סביב המרכז, ישנן שכונות שהן בעצם סוג של ריאה ירוקה, יוקרתיות ואטרקטיביות, וכאן נכתוב על: פרוייקט פארק בבלי – כל מה שחשוב להכיר.

פרויקט שאפתני שהוכיח את עצמו

כיום מוצעות דירות למכירה למי שיכול להרשות לעצמו בפרויקט פארק בבלי. מי שיזם את הפרויקט דווקא בשכונה זו, התייחס לא רק לשטח האדמה, לשכונה ולמראה הבניין, אלא קיים כאן גם אספקט אקולוגי.

סביבה מהממת

פרוייקט פארק בבלי משתלב עם הסביבה, איננו בעל מראה מנוכר, אנשי המקצוע הרלוונטיים, כמו יזמים למשל, תכננו סביבה ירוקה, כך שאפילו ניתן לשתול צמחייה כגון עצים עוד לפני שהפרויקט מוכן. 

השכונה הכי ירוקה בעיר

שכונת בבלי היא גם אחת השכונות הירוקות בעיר. זהו אזור שקט אשר מציע רמת איכות חיים גבוהה מאוד. לא פחות חשוב, שכונת בבלי קרובה למרכזי קניות, הנוף הנשקף מהבתים הוא נוף עירוני, ובפרויקטים מסוימים כגון פרויקט פארק בבלי, נבנות דירות מהן ניתן לצפות הן על פארק הירקון והן על חופי הים של העיר. המקום האולטימטיבי לגור בו.

מאילו סיבות נוספות כדאי לרכוש דירה בפרויקט פארק בבלי?

פרויקט פארק בבלי הוא מפנק מאוד. יש חדר כושר עם הציוד החדשני ביותר, בריכת שחייה, אזור ג'ימבורי לילדים, לאונג' לעסקים, איכות חיים שעדיין לא הכרתם. 

סטנדרט בניה גבוה

חשוב להזכיר שהקבלן עשה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, אין כאן מקום לפשרות. בכל הקשור לארכיטקטורה, מדובר כאן בסטנדרטים מעל ומעבר של מה שאתם מדמיינים, גם דירה בגודל של 3.5 חדרים משתרעת על שטח מכובד, כך שאלה הן דירות מאוד מרווחות.

מגורים בפרויקט פארק בבלי בת"א הם חלום שאפשר להגשים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מורה פרטי ללשון

אמנם השפה העברית היא שפת אם של אנשים רבים אבל זה עדיין לא אומר שיודעים אותה כמו שצריך. הדבר מפריע בעיקר לתלמידים במסגרת בית הספר

קרא עוד»