החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת ההחלקה הכי טובה ונכונה שיש. איך יודעים באיזו החלקה לבחור? ומהם הטרנדים הכי חמים שיש היום, בשנת 2020? האמת היא, שכאשר מדברים על החלקות שיער מודרניות מדברים על: 

  • החלקה יפנית 
  • החלקה צרפתית 
  • החלקה אורגנית 

ולכן, אם יש לכן דילמה באיזו אופציה לבחור, כדאי מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע שלמדו בבית ספר לעיצוב שיער שמחכים לכם במספרות השונות. הם למדו את התחום, צברו בו הרבה ניסיון ולכן הם יוכלו לסייע גם לכן, כמו לכל הלקוחות האחרות, לבחור את ההחלקה הכי טובה שיש עבורכן. 

האם החלקה פוגעת בשיער? 

ברוב המקרים התשובה תהיה שלילית. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון את העובדה שזה מאוד תלוי בסוג ההחלקה שבה אתן בוחרות וגם, כמובן, בשאלה מי יעשה לכן אותה. כך לדוגמה, החלקה אורגנית אינה משנה את מבנה השיער של הלקוחה ולכן היא אינה מזיקה והיא גם מתאימה לכל סוגי השיער. לעומת זאת, יש החלקות אחרות שכן משנות את המבנה של השיער וזה גם מה שגורם לכך שהן מחזיקות מעמד להרבה יותר זמן, לדוגמא.

האם החלקת שיער זה יקר? 

עד היום יצא לכן לחשוב על החלקות שיער אך אתן לא לגמרי בטוחות על איזה מחירים מדובר? יצא לכן גם לשמוע על נשים ששילמו הון עתק על החלקת שיער ולא יצאו לגמרי מרוצות? אם כך, אפשר להבין את החשש שלכן. עם זאת, את יכולות להיות בטוחות שהיום, בגלל שיש תחרות גדולה בתחום הזה, יש גם אפשרות למצוא מחירים יותר טובים מאשר בעבר ולכן אין סיבה לחשוש מהעלות. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים באופן יעיל ומקצועי

מתחרטים ורוצים גוף חף מקעקועים? אנשים נחלקים לשניים. אלה שאוהבים קעקועים ומקעקעים את גופם או רק נהנים לצפות בקעקועים של אחרים – ואלה שמתנגדים לקעקועים

קרא עוד»