אוהבים להתאמן וגם לשחות? רצועות התנגדות לשחיה הן פתרון מושלם בשבילכם

מדי שנה גדל מעגל המתאמנים באמצעות רצועות התנגדות לאור הנוחות המקסימלית באימונים בדרך פשוטה זו. הספורטאים מעוניינים ליצור כמה אופציות של אימונים כדי שיהיה בכך עניין. כאשר מבצעים ברצף או מדי יום תרגילים זהים זה נמאס וקיים חשש שהמתאמן לא יהיה בעל מוטיבציה גבוהה עקב כך.

אימונים בכל מקום 

כדי להשיג את המיטב, המאמנים מציעים מגוון גדול של אימונים ספורטיביים שאפשר לבצע אותם בבית ומחוצה לו במקומות כמו פארקים, מתקני כושר, אולמות ספורט ומכוני כושר. מחברים את רצועות התנגדות לאובייקטים שונים כמו עץ מאסיבי בפארק, מתקן סולמות באולם הספורט או לטבעות ייעודיות לתפיסת רצועות התנגדות בחדר הכושר. להמשך קריאה בנושא רצועות התנגדות לשחייה

אימוני שחייה לשיפור הכושר 

אחת האופציות הייחודיות היא לחבר רצועות התנגדות לשחיין מצד אחד ולדופן בריכת השחייה מצד שני. לאחר מכן השחיין מתחיל לשחות תוך יצירת התנגדות של הרצועות ולכן התחושה היא שהוא שוחה נגד הזרם ולכן הוא נתקל בקשיים. עליו להשתמש במלוא היכולות שלו כדי להצליח לבצע את כל התנועות המלאות של הידיים והרגליים, כיוון שהוא למעשה שוחה במקום. הרצועות אינן מאפשרות לו להתקדם ולכן עוצמת האימונים הללו היא גבוהה מאד.

רצועות התנגדות בבריכת השחייה הם כלי ספורט נפלא שמאפשר לספורטאי לשלב אימונים בתוך המים כיוון שהפעולות נעשות בקלות יחסית לאור ההימצאות במים אך מצד שני מכלול הפעולות מפעיל בצורה אופטימלית את כל שרירי הידיים ושרירי הרגליים ומשפר באופן ניכר את המסוגלות של כל אחד מהם, להגעה לתוצאות אופטימליות.

אימונים באמצעות רצועות התנגדות 

מבצעים לאחר השחייה גם אימונים מוכרים וביצוע של מתיחות כדי להעניק לגוף את מלוא המעטפת שהוא זקוק לה. מידע נוסף באתר https://dopamineo.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגשי אירוח בתל אביב או אירוע במסעדה בת"א? מה כדאי
אין ספק כי תל אביב נחשבת לאחת הערים השוקקות והחיות ביותר בארץ. היא מלאה בסטודנטים, צעירים, זוגות...
קרא עוד »
אוק 14, 2018
eSim לחו"ל
בימינו אנשים רבים אוהבים לטוס ולבלות בחו"ל. וכיום לשמחתך אתה כבר לא צריך להתמודד עם עמלות מופקעות או...
קרא עוד »
נוב 26, 2022
על החשיבות שבייעוץ עסקי לחברות
עסקים מכל הסוגים יכולים להיעזר בליווי עסקי, זה ברור, אבל ייעוץ עסקי לחברות עשוי להיות שונה מאוד לעומת...
קרא עוד »
אוג 05, 2021