הצעצועים המומלצים ביותר לתינוק בשנה הראשונה

בשנה הראשונה כדאי לרכוש צעצועים לתינוקות מאתר בייבי לי שהם צבעוניים ומיוחדים, כדי שהפעוטות ייהנו מאוד להביט בהם. החשיבה היא לאתגר אותם בכל פעם עם צעצועים חדשים ומדי כמה ימים להחליף ביניהם כדי ליצור עניין. 

היצע נרחב של צעצועים לגיל הרך 

אחד הצעצועים המובילים הוא מובייל שמתקינים אותו מעל המיטה, הוא מכיל דמויות חמודות של חיות או חפצים בשלל צבעים. כשמפעילים את המשחק כל הדמויות מסתובבות לאט או מהר והן גם משמיעות קולות. התינוק נהנה מאד מהקולות, הצלילים והנראות, מבחינתו הם באו לשחק אתו.

נחשוש הוא גם פריט אהוב שעם הזמן הופך להיות חבר מאד טוב של התינוק, כיוון שמשתמשים בו גם בתור גבול כשהוא משחק באוניברסיטה או על השטיח.

עם העלייה בגיל, מעניקים לתינוק צעצועים עם ידית אחיזה כך שהוא יתרגל את מהלך האחיזה פעם ביד ימין ופעם ביד שמאל. כאשר רואים ניצנים של זחילה, התינוק מזיז את גופו ומנסה להתקדם, קונים עבורו מעודדי זחילה. 

אלו הם צעצועים שמשנים מיקום ודבר זה מדרבן את התינוק להגיע אליו במהירות וכך הוא לומד לאט לאט לזחול. עם הזמן הוא מפתח מהירות וכך מסתובב בכל הבית.

ספרים בכריכה קשה/ קרטון או בד 

אחת האהבות הגדולות של הילדים הם הספרים. בהתחלה מניחים לידם ספרי קרטון כדי שהם יקלטו לאט לאט שיש צבעים בעולם. עם הזמן מוסיפים להם ספרים העשויים מבד, פלסטיק או ספרים בכריכה קשה שיש בהם שפע של ציורים שאהובים עליהם. 

בגיל כמה חודשים, אפשר להציע להם קוביות מפלסטיק קל, צעצועים המשמיעים רעשים שונים כמו אוניברסיטה, משחקים שיש בהם צורות שהם אמורים להכניס למבנה הנכון כמו קובייה, מרובע משולש עיגול ועוד צעצועים שניתן למצוא באתר https://www.baby-lee.co.il/ .

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו