כך תאתרו שף פרטי מומלץ

הישראלים אוהבים לחגוג, וחלק מהחוויה היא האוכל. אמנם אפשר לתכנן אירוע במסעדה ולסגור את המקום, אולם שף פרטי זה עולם אחר, הוא יכול להגיע אליכם הביתה ולהכין בזמן אמת את המנות. איך תאתרו שף פרטי מומלץ?

איתור שף פרטי באמצעות האינטרנט

מן הסתם זוהי השיטה המהירה ביותר לאתר שף פרטי מקצועי, יצירתי, בעל ניסיון רב בארגון אירועי קייטרינג, אך לא רק, אלא הוא מציע גם סדנאות לבישול וטיולים קולינריים. כל אלה מעידים כי מדובר בשף שהוא לא רק מקצועי, אלא שהבישול הוא בדמו וכל שהוא רוצה זה לשמח אנשים עם אוכל משובח וטעים.

המלצות

כדאי גם לקרוא המלצות באתר וביקורות, מה שייתן לכם אינדיקציה לגבי איכות השירות של השף, איכות המאכלים, וכל מה שאתם צריכים לדעת על קייטרינג משובח ושף מקורי וייחודי.

ניסיון של 18 שנה

האם תירצו להשכיר את שירותיו של שף עם ניסיון של שנה או שנתיים? הרי בכך הם נוטלים סיכון. מומלץ לבחור שף בעל וותק של הרבה שנים בתחום, איש מקצוע יצירתי, כזה שממציא את עצמו כל פעם מחדש, וגם שף שיודע לאלתר מאכלים תוך זמן קצר.

שף רב פעלים

ישנם שפים פרטיים העוסקים רק בתחום הקייטרינג אולם ישנם כאלה שמציעים מעבר. למשל, סדנאות בישול באמצעותן תלמדו לבשל טוב יותר ותלמדו להכין מאכלים חדשים. זאת ועוד, השף מציע גם טיולים קולינריים, הוא מכיר את המסעדות הטובות ביותר ואת שווקי האוכל.

קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק כשמו כן הוא, מדובר באירועים אינטימיים עם מעט אורחים, כך שתשומת לב רבה תופנה לכל מנה. מדובר על אירועים עם לא יותר מ 20 אנשים, כל אורח הוא מלך ומגיע לו את הטוב ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

יום כיף לעובדים

יצירת יום כיף לעובדים יכול להיות קשה. לא קל למצוא את הדבר הנכון לעשות שישאיר את כולם מעורבים ומבדרים. אחת הדרכים להקל על זה היא

קרא עוד»

פורץ דלתות בבאר שבע

הכתבה עוסקת בהשקת משרד פורץ דלתות חדש בבאר שבע. מקצוע פורץ דלתות הוא אדם שיש לו יכולת לפתוח דלתות שהמנעול שלהן נשבר. המילה "מקצוען" משמשת

קרא עוד»