בר מצווה – כבר לא רק אירוע מסורתי

אם בעבר אירועי בר מצווה היו אירועים שמסמלים את המעבר של הילד להיות בוגר יותר, וכל נער שחוגג בר מצווה היה מסתפק באירוע צנוע, היום הדברים שונים.

בתקופה האחרונה אירועי בר מצווה הפכו להיות תחרות, ולא סתם תחרות אלא תחרות מי חוגג את בר המצווה המפוארת ביותר.

התמימות נאבדה כלא הייתה, כל אירוע בר מצווה שנחגג מתקבלות דרישות שעדיין לא חשבו עליהם, וזה הופך להיות הגשמת החלום של הילד.

אבל אם אתם מאלו שעבורם אירוע נוצץ וזהור כזה, הוא משהו שלא באמת משקף את הערכים האמיתיים שלכם, ובמיוחד את הערכים שטקס הבר המצווה מביא איתו, ובכל זאת רוצים לתת לילד לחגוג אירוע ברמה מיוחד, והכי חשוב לא להגיע למצב שאתם מוציאים אלפי שקלים מיותרים, הכנו כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את האירוע שלכם למיוחד ומרשים, והכי חשוב לא יגרמו לבזבז כספים מיותרים.

טיפים לעשות בר מצווה מרשימה בעלויות שפויות

בשביל להשיג מחירים משתלמים לארגון בר מצווה, צריכים לקחת כמה דברים חשבון, אמנם עושים וויתורים על דברים, אבל החלופה של כל אחד מהדברים האלו היא זאת שתביא להצלחת האירוע, לכן הבאנו לכם את החלופות הטובות והנכונות ביותר לחגיגת בר מצווה מושלמת.

ובשביל לחגוג אירוע יש מספר נותני שירות שעובדים מולם, קבלו את הטיפים לקבל מחיר משתלם מכל אחד מהם.

צלם לבר מצווה :

אין ספק שבשביל לחגוג בר מצווה, אתם חייבים לתעד את האירוע, בשביל זה אתם צריכים למצוא צלם לבר מצווה שיתעד עבורכם את האירוע.

והנה כמה טיפים להשיג חבילת צילום משתלמת, אבל החבילות האלו מדובר על חבילות צילום יותר מצומצמות, כלומר בכדי להוזיל מחיר אתם צריכים להבין שאתם צריכים לוותר על דברים.

ראשית אפשר להוזיל את עלויות הצילום על ידי הורדה של האלבומים, אחד הדברים העיקריים שיש לו עלות בתחום הצילום, הוא קודם כל עריכת האלבומים וההדפסה שלהם.

העלויות של אלבומים כולל עריכה בבר מצווה מגיעות גם למאות שקלים, אפשר להתפשר על ולהכין מהתמונות אבלום כיסים, העלות של אלבום כזה לא תעבור את רף ה – 200 שקלים לעומת עריכת והכנת אלבום דיגיטלי שלכל הפחות תעלה 500 שקלים חדשים.

 

עיצוב האולם :

אין ויכוח על כך שהעלות העיקרית שיש בכל אירוע כמובן העלות של האולם, ואת העלות הזאת אפשר להוזיל מעט.

הדרך להוזיל היא באמצעות בחירה בעיצוב מינימליסטי, לא חייבים לעצב את האולם לבר מצווה בהמון אפקטים מיוחדים, גם העיצוב הבסיסי שהאולם נותן לכם כחלק מהעסקה יכול להספיק בהחלט.

מכאן שאם תשימו לב מה אתם מקבלים, בהחלט תצליחו ליצור אירוע מפואר ומיוחד מבלי לחרוג מתקציבים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»