מה עושים כאשר פוסקים לכם שלילת רישיון

שלילת רישיון

אדם אשר מקבל פסיקה על שלילת רישיון הנהיגה שלו, מאבד את העצמאות שלו לנוע בדרכים הן לצרכים הפרטיים שלו ובמקרים רבים גם לצרכים אשר קשורים לפרנסתו.

הפעולות שיש לבצע בנושא שלילת רישיון הנהיגה 

בכל מקרה שבו נפסל רישיון הנהיגה מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום התעבורה אשר יסייע לנהג להיחלץ מהצרה אשר אליה נקלע. 

ראשית יש לבחור עורך דין תעבורה בעל מיומנות רבה ורזומה עשיר בהצלחות בבתי המשפט לתעבורה. כדאי לקבל המלצה מחברים או בני משפחה על עורך דין מוביל אשר סייע להם במקרים דומים. ההתמקצעות שלו בכל הקשור לדיני תעבורה ולהתנהלות בבתי המשפט הללו, יוצרת מצב שבו הוא מסוגל לשים לב לדקויות קטנות במהלך השתלשלות המקרה, אשר יכולות להיות מאד משמעותיות בהתייחסות של בית המשפט.

> קראו גם http://עורךדיןתעבורה.com/נהיגה-בשכרות-חוק/

הסיבות לשלילת הרישיון 

עורך הדין לענייני תעבורה יבחן את הסיבה שגרמה לכך שייפסל רישיון הנהיגה. אם מדובר במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, תאונת דרכים קטלנית, בעיה בריאותית, פסילה מידית של קצין משטרה או כל סיבה אחרת. בנוסף לכך עורך הדין יבדוק את התיק של הנהג, כמה נקודות הוא צבר, כמה עבירות רשומות בתיקו על מקרה זהה כמו מהירות מופרזת וכל מידע רלוונטי נוסף. כאשר קיים תיק נקי ללא עבירות או עם עבירות מועטות, הרבה יותר קל לבטל את פסילת רישיון הנהיגה ולקבל לכך מענה חיובי מבית המשפט.

התנהלות מול בית המשפט לענייני תעבורה

עו"ד דנה דוד למשל מנהל את תיק הראיות ביד רמה כדי לנצל דקויות בחוק ופסיקות אשר התקבלו במקרים דומים בבתי משפט שונים לתעבורה, הוא מבקש סעיפי אישום מופחתים ומגיש הסברי טיעון אשר קשורים לאופיו של הנאשם, לצורך שלו ברישיון נהיגה לפרנסתו ולעבירות המועטות אשר ביצע לאורך השנים.

המטרה של עורך הדין היא להקטין את עונשו של הנאשם או לבטל אותו כלל והוא נוקט בכל האמצעים הכשרים והמשכנעים ביותר כדי להשיג מטרה זו.

בהתאם לחומרת המקרה, בית המשפט יחליט אם להקל בעונש ולהחזיר את הרישיון.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לינה לטיולים לבתי ספר – איפה כדאי ללון בסתיו?
עד לפני לא מעט שנים ברוב ככל בתי הספר היו מספר טיולים בודדים בכל שנה. הטיולים לבית ספר יסודי השונים על...
קרא עוד »
אוק 16, 2019
היכן תוכלי לקבל מידע על בחילות בזמן היריון?
בחילות בזמן היריון היא אחת התופעות הכי מציקות בתחילת היריון. אישה שנכנסת להיריון מתחילה מהר מאוד...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
איזה פוסטרים לחדרי ילדים יתאימו לנער המתבגר?
אם אתם הורים שהעבירו את גיל ההתבגרות בשנות התשעים - התסריט הבא אולי יהיה מוכר לכם. אתם בטח זוכרים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021