עגילי יהלומים

עגילי יהלומים הם בחירה פופולרית עבור נשים. לרוב קונים אותם כמתנה לאדם משמעותי, חתונה או יום נישואין. עגיל היהלום נחשב לחלק חשוב מקולקציית התכשיטים. ישנם גורמים רבים אשר נכנסים לרכישת עגילי יהלומים. חשוב לדעת על סוגי היהלומים השונים וציונים שלהם לפני רכישתם.

סוג היהלומים הנפוץ ביותר מכונה היהלום ה"מפואר", בעל חיתוך מהודר, כלומר הוא נחתך עם היבטים בכל צדדיה של אבן החן. ישנם גם יהלומי מבריקים עגולים, אשר נחתכו עם היבטים בצד אחד בלבד, והם נוטים להיות גדולים יותר בגודלם מאשר סוגי יהלומים אחרים.

עגילי יהלומים הם סמל לאהבה, נישואים ומחויבות

היהלום נחשב לאבן חן נדירה ולרוב נעשה בו שימוש בתכשיטים. יהלומים נוצרים ברמה המולקולרית כאשר אטומי פחמן נדחסים בלחץ וחום עזים. תהליך זה יוצר מבנה גבישי שהוא קשה יותר מכל חומר מוכר אחר על פני כדור הארץ.

עיצוב עגילי היהלום הפופולרי ביותר הוא הסוליטר, אשר יש לו יהלום אחד גדול במרכז רצועה דקה או חישוק מתכת שיכול להיות זהב לבן או פלטינה. עיצובים אחרים כוללים טבעות מקבץ, שבהן יהלומים קטנים משובצים בדוגמה מורכבת על טבעת פשוטה אחרת; ושלוש טבעות אבן שיש להן שלוש אבנים – שני יהלומים וספיר אחת – משובצות לרצועת מתכת דקה.

עגילי יהלומים הם פריט התכשיטים הפופולרי ביותר לנשים

יהלומים הם האבן הטבעית הקשה ביותר על פני כדור הארץ והם שימשו כאבן חן מאז ימי קדם. היהלום המתועד הראשון נמצא בהודו בשנת 2500 לפני הספירה. ישנם סוגים רבים ושונים של עגילי יהלומים כולל עגילי יהלומים צמודים, חישוקים, משתלשלים, טיפה ועוד.

כשבוחרים יהלומים, חשוב ללכת למקומות מומלצים עם תעודות ורשיונות – אין לנו ספק שתהנו מהיהלומים שלכם!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דבק לבנייה
על פניו, היינו יכולים לחשוב שלצורך בנייה ושיפוצים, אנחנו נשתמש אך ורק בכלים ואמצעים חזקים, מיוחדים,...
קרא עוד »
אפר 16, 2019
מה קובע ציון מתא"ם
כל מי שמתעניין על אודות לימודי תואר שני בפסיכולוגיה נתקל מן הסתם בדרישה לעבור מבחן מתאם. מהו מבחן...
קרא עוד »
יונ 29, 2019
לוכד נחשים ברחובות
רבים לא מצפים למצוא נחש בעיר או במקום מיושב, אבל נחשים בעצם נמצאים בכל מקום, גם בסביבה עירונית....
קרא עוד »
יונ 05, 2022