אביזרי קמפינג – מה אתם חייבים באוטו?

אביזרי קמפינג

אוהבים לצאת לקמפינג? ליהנות בטבע? הבה ונראה מגוון אביזרי קמפינג אשר נחוצים ושאתם צריכים אתכם באוטו. מהרגע שתהיו מאורנים ומצוידים אתם יכולים לטייל בצורה ספונטנית יותר. לצאת לדרך בלי לתכנן בדיוק את כל הפרטים מראש, וכמה חשוב – ליהנות מכל רגע!

מה שאתם צריכים אתכם באוטו

  • מקרר – קירור הוא תהליך חשוב מאוד, במיוחד בקיץ אבל לגמרי לא רק. מקרר קטן באוטו לא תופס המון מקום אבל פותר הרבה בעיות. ניתן לקרר שתיה, לשמור על ארוחות מוכנות וכמובן – לקחת אתכם פירות לדרך.
  • ראצט – רצועות קשירה הם אביזר חשוב מאוד למי שמרבה לצאת לקמפינג. כך ניתן לקשור לרכב אביזרים שונים ולצאת לדרך בטוחים שהכול מקובע היטב לרכב. גם פריט זה מינימלי בנפח שלו, אבל התועלת שלו עצומה.
  • סוללה להטענת מצברים – סוללה כזו יכולה להביא תועלת עצומה לכל מי שמרבה לנסוע, במיוחד למי שמשלב נסיעות למטרות קמפינג.
  • אוהל – יש כיום פתרונות לינה מעולים שמתאימים ביותר למטיילי קמפינג. אם אתם אוהבים חופשות כאלו, אוהל יכול להתאים לכם מאוד. אוהל קמפינג מתקפל ומאפשר נסיעה נוחה מאוד, ואילו בשטח ניתן להקים אותו יחסית בקלות רבה. כך ניתן להגיע לאזורים שונים בארץ, וליהנות משהייה נעימה ואף מלינת שטח מדהימה.
  • תאורת חירום – תאורת חירום יכולה לפתור מצבים שונים. אם אנחנו רוצים להיכנס לחורשה או להתקרב לחוף, תאורת חירום יכולה להביא תועלת רבה ולאפשר לכם גמישות באזורים חשוכים.
  • צילייה – לא פעם אנחנו רוצים להצל על אזורים מסוימים. נרצה להתיישב בנוחות על החוף או בכל אזור אחר, ולמנוע את קרינת השמש. ציליה טובה יכולה למלא את התפקיד הזה כראוי. היא מתקפל לגודל מינימלי, וממלא יפה את תפקיד ההצללה. 

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר שטיבאי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על עבודות בגובה (סנפלינג)
עבודת סנפלינג מתבצעת בעת שיש צורך לבצע פעולה מסוימת בגובה משמעותי כמו תליית שלטים בגובה. במקרים בהם...
קרא עוד »
אפר 02, 2019
מנוי לחדר כושר – 3 דברים שחשוב לדעת
מעוניינים לעשות כושר? רוצים לעשות אותו דווקא בחדר כושר? מצוין. כדאי לדעת כמה דברים אשר יכולים להיות...
קרא עוד »
דצמ 28, 2019
פתיחת פוטנציאל הכתיבה שלך: 5 גישות חדשניות ליצירת הספר שלך
כתיבת ספר היא מאמץ אישי ויצירתי, ואין גישה חד-משמעית לתהליך. בתור מישהו בעל ידע רב באמנות הכתיבה, אני...
קרא עוד »
אוק 08, 2023