אביזרי קמפינג – מה אתם חייבים באוטו?

אוהבים לצאת לקמפינג? ליהנות בטבע? הבה ונראה מגוון אביזרי קמפינג אשר נחוצים ושאתם צריכים אתכם באוטו. מהרגע שתהיו מאורנים ומצוידים אתם יכולים לטייל בצורה ספונטנית יותר. לצאת לדרך בלי לתכנן בדיוק את כל הפרטים מראש, וכמה חשוב – ליהנות מכל רגע!

מה שאתם צריכים אתכם באוטו

  • מקרר – קירור הוא תהליך חשוב מאוד, במיוחד בקיץ אבל לגמרי לא רק. מקרר קטן באוטו לא תופס המון מקום אבל פותר הרבה בעיות. ניתן לקרר שתיה, לשמור על ארוחות מוכנות וכמובן – לקחת אתכם פירות לדרך.
  • ראצט – רצועות קשירה הם אביזר חשוב מאוד למי שמרבה לצאת לקמפינג. כך ניתן לקשור לרכב אביזרים שונים ולצאת לדרך בטוחים שהכול מקובע היטב לרכב. גם פריט זה מינימלי בנפח שלו, אבל התועלת שלו עצומה.
  • סוללה להטענת מצברים – סוללה כזו יכולה להביא תועלת עצומה לכל מי שמרבה לנסוע, במיוחד למי שמשלב נסיעות למטרות קמפינג.
  • אוהל – יש כיום פתרונות לינה מעולים שמתאימים ביותר למטיילי קמפינג. אם אתם אוהבים חופשות כאלו, אוהל יכול להתאים לכם מאוד. אוהל קמפינג מתקפל ומאפשר נסיעה נוחה מאוד, ואילו בשטח ניתן להקים אותו יחסית בקלות רבה. כך ניתן להגיע לאזורים שונים בארץ, וליהנות משהייה נעימה ואף מלינת שטח מדהימה.
  • תאורת חירום – תאורת חירום יכולה לפתור מצבים שונים. אם אנחנו רוצים להיכנס לחורשה או להתקרב לחוף, תאורת חירום יכולה להביא תועלת רבה ולאפשר לכם גמישות באזורים חשוכים.
  • צילייה – לא פעם אנחנו רוצים להצל על אזורים מסוימים. נרצה להתיישב בנוחות על החוף או בכל אזור אחר, ולמנוע את קרינת השמש. ציליה טובה יכולה למלא את התפקיד הזה כראוי. היא מתקפל לגודל מינימלי, וממלא יפה את תפקיד ההצללה. 

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר שטיבאי!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

השתלת שיער בטורקיה

היתרונות של השתלת שיער בטורקיה

עד לפני שנתיים-שלוש האסוציאציה הראשונה למילה "טורקיה" הייתה הכל כלול. המון ישראלים טסו מדי שנה, ולפעמים גם כמה פעמים בשנה, לחופשות זולות במיוחד בבודרום, באנטליה,

קרא עוד»
סופ"ש בצפת

סופ"ש בצפת

מעוניינים לצאת לחופשה בקבוצה? במתכונת משפחתית? כזוג בודד? בואו לחוות סופ"ש בצפת וליהנות מכל היתרונות של מרגוע יהודי אמיתי הממזג את נופי הגליל הירוקים עם

קרא עוד»
כך תאתרו שף פרטי מומלץ

כך תאתרו שף פרטי מומלץ

הישראלים אוהבים לחגוג, וחלק מהחוויה היא האוכל. אמנם אפשר לתכנן אירוע במסעדה ולסגור את המקום, אולם שף פרטי זה עולם אחר, הוא יכול להגיע אליכם

קרא עוד»