איך לבחור מעצבת פנים?

איך לבחור מעצבת פנים?

מזל טוב! שיפצתם או רכשתם בית חדש ועכשיו הגעתם לחלק המשמעותי והמרגש ביותר- העיצוב! עיצוב הבית מאפשר לנו להביא את האישיות שלנו לידי ביטוי ולהפוך את הבית שלנו למקום נעים ומשמח להיות בו. פעמים רבות אנו חושבים שאנו יכולים לעשות את התהליך לגמרי בעצמנו ואין ספק כי זה אכן אפשרי אך על מנת באמת לקבל את התוצאה עליה אנו חולמים מומלץ להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים.

טיפים לבחירת מעצבת פנים

עיצוב פנים הפך למקצוע נפוץ מאוד בשנים האחרונות ולכן כל חיפוש אחר מעצבת פנים יוביל לתוצאות רבות. בכדי לבחור א המעצבת הנכונה עבורכם היעזרו בטיפים הבאים:

  • עבודות- לכל מעצבת ישנו אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם מתיק העבודות שלה ומביצועים קודמים (מוזמנים להיכנס לאתר של מרב שדה עיצוב פנים בלינק). בחנו את התמונות והרגישו האם הסגנון מדבר אליכם.
  • חיבור- חיבור טוב הוא הדרך הטובה ביותר לקבל את התוצאות הטובות ביותר. שוחחו עם המעצב בטלפון או קבעו פגישת ייעוץ על מנת לבחון האם היא מדברת בשפה שלכם והאם ישנו חיבור מתאים.
  • ניסיון- פעמים רבות ניסיון רב מעיד על עבודה מקצועית והן על היכרות עמוקה יותר עם התחום. 
  • מחיר- טווח המחירים של עיצוב הבית משתה הן בהתאם לסוג העבודה בה תבחרו והן בהתאם למעצבת הנבחרת. עשו סקר שוק ובחנו מהי התמורה הטובה ביותר עבור המחיר הנכון ביותר.

מעצבת מקצועית לעבודה מקצועית

לבחירת מעצבת ישנה השפעה רבה על המראה הסופי של הבית שלנו. בכדי ליהנות מתוצאות מושלמות חשוב לבחור בעלת מקצוע איכותית ומקצועית שתדע איך להוציא מהכוח אל הפועל בדיוק את הרעיון שלנו וכן תדע כיצד לכוון אותנו נכונה במהלך התהליך. זכרו כי לחיבור הראשוני ישנה השפעה רבה על הצלחת העבודה ולכן חשוב לא להתעלם מהתחושה הפנימית שלכם.

להשלמת מראה הבית, הקליקו על הלינק לייעוץ להלבשת הבית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצעי כותנה סאטן VS מצעי סאטן אל קמט
כולם אוהבים לישון. השינה מחזירה לכל אחד מאתנו את האנרגיה שהוצאנו במהלך היום, אם זו אנרגיה חיובית של...
קרא עוד »
מאי 22, 2019
קניות אונליין- זה באמת יותר זול?
גם אם אתם לא מושבעי קניות ואתם יכולים להעביר חודשים מבלי לקנות בגד חדש, זה לא אומר שאתם יכולים להתעלם...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
מתי נצטרך להשתמש בעמודי חסימה?
עמודי חסימה ניתן להשיג מחומרים קשיחים ועמידים, כגון למשל פלדה או פוליאוריטן חזק (100 אחוז). בעמודים...
קרא עוד »
ספט 14, 2021