סורק מניות – להרוויח יותר בשוק ההון!

שוק הון הוא שוק לרכישה ומכירה של נכסים פיננסיים. זוהי קבוצה של משקיעים שקונים ומוכרים ניירות ערך כגון מניות, אג"ח, נגזרים, תעודות סל ועוד. שוק ההון מורכב משלושה חלקים עיקריים:

בנק השקעות הוא עסק המספק שירותים פיננסיים ללקוחות. בנק השקעות יכול להיחשב כארגון המספק שירותים פיננסיים ללקוחות על ידי הלוואת כספים להם בתנאים נושאי ריבית. במילים אחרות ניתן לתאר אותו כארגון שנותן הלוואות בתנאים נושאי ריבית ללקוחות הזקוקים לכסף למטרות השקעה. המטרה העיקרית של בנק השקעות היא מתן שירותים פיננסיים ללקוחותיו על מנת לענות על צרכיהם ורצונותיהם על ידי מתן פתרונות לכל סוגי ההשקעות בהם הם מעוניינים.

בנק השקעות הוא עסק המספק שירותים פיננסיים ללקוחות. בנק השקעות יכול להיחשב כארגון המספק שירותים פיננסיים ללקוחות על ידי הלוואת כספים להם בתנאים נושאי ריבית

המטרה העיקרית של בנק השקעות היא מתן שירותים פיננסיים ללקוחותיו על מנת לענות על צרכיהם ורצונותיהם על ידי מתן פתרונות לכל סוגי ההשקעות בהם הם מעוניינים.

עסקאות השקעה מתבצעות באמצעות מסחר של מניות או מכשירים פיננסיים אחרים בבורסה או על ידי קנייה ומכירה של ניירות ערך בין משקיעים בשוק חוזים עתידיים על סחורות. שוקי ההון כוללים מגוון רחב של מוצרים כגון אגרות חוב, מניות, נגזרים, אופציות ומטבעות. הם כוללים גם מבנים כגון קרנות גידור המשתמשות בסוגים שונים של השקעות כדי להגן מפני סיכונים הקשורים להשקעות אחרות (למשל, תנודות בריבית).

מה זה סורק מניות?

Stock Scanner  הוא כלי תוכנה המאפשר לנתח את נתוני הבורסה ולקבל מידע על המחירים העדכניים של המניות.

סורק מניות משמש סוחרים בבורסה כדי לקבל מושג טוב יותר על הערך של מניה. מכונות אלו מנתחות את תנודות המחיר במניות ומספקות מידע על ניתוח טכני וניתוח יסודי. למידע בנושא ניתוח תכני בשוק ההון

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוקללה או מפוחית?
רבים קוני כלי נגינה כמו מפוחית או יוקללה לעצמם או לילדים שלהם. אלה כלים לא יקרים שניתן בעזרתם לקבל את...
קרא עוד »
ספט 29, 2019
יתרונות שנחשפו: היתרונות המוצללים של כלי עבודה בטון
בתחום הבנייה, במיוחד בבטון, כלי עבודה נתפסים לעתים קרובות כאביזרים בלבד - אמצעי להשגת מטרה. עם זאת,...
קרא עוד »
אוק 12, 2023
ארוחת שף בבית הלקוח, מה כדאי לבדוק?
ארוחת שף היא דרך נפוצה עבור חברה להראות את הערכתה ללקוחותיה. זוהי מחווה נחמדה שיכולה להתבצע על ידי...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023