פסנתרי כנף

פסנתרי כנף מופיעים בדרך כלל באולמות תצוגה יוקרתיים, בתים של עשירים וכמובן בטקסי מוזיקה מובחרים והופעות גדולות. מכיוון שלחלקינו יש את הרצון לפסנתר כנף בסלון הבית שלנו, נברר במאמר זה כיצד עושים את זה.

פסנתרי כנף 

כשרוצים לקנות פסנתר כנף איכותי, אחד הדברים החשובים ביותר, הוא לברר את המותג שבו אתם מתעניינים. המותג הוא הכרחי כדי שתוכלו להבין לאיזה כיוון שאתם הולכים וכיצד תוציאו את הכסף שלכם. זוהי קנייה מאוד משמעותית וכדאי לעשות אותה עם מומחים לפסנתרים.

מיתוג פסנתר כנף 

כמה ממותגי הפסנתר המוערכים ביותר בשוק הם Steinway וימאהה . הם מחזיקים בחלק ניכר משוק הפסנתרים ומתומחרים גבוה יותר מהמחירים היקרים יותר עבור הפסנתרים בשוק.

בנוסף לכך, יש להם תוכניות אמנים, עסקאות תמיכה עם מרכזי אמנויות הבמה מובילים וחוזים בלעדיים.

מותגי פסנתרים ומחירים 

אז יש כמה מותגים כמו יאנג צ'אנג, נורדיסקה ובולדווין שמוכרים פסנתרים יד שניה או חדשים בזול הרבה יותר. באופן דומה, האיכות הכוללת של המכשירים אמנם טובה אך הם לא ממש משתווים למותגים הגדולים יותר.

המחיר נוגע לאופן הבנייה שלהם, החומרים שבהם נעשה שימוש, איך הכלים נשמעים ואפילו המראה והגימור הכלליים. למרות שלמיתוג יש השפעה על המחיר, תוכלו למצוא פסנתרים איכותיים מיצרנים פרטיים.

שוק הפסנתר הנוכחי 

למצב הנוכחי של שוק הפסנתרים יש השפעה על העלויות הכוללות של כל פסנתר. אם הפופולריות של המכשיר עולה והייצור עולה, אתם יכולים לצפות לראות את המחירים עולים.

אם שוק הפסנתרים דל ואף אחד לא קונה כלי נגינה, אתם יכולים לצפות לראות מחירים יורדים כדי לעזור בהעברת המלאי. במקרה של כמה מותגי פסנתרים כמו Steinway וימאהה, למחיר הפסנתרים החדשים יש השפעה על הישנים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת יאכטות – כדאי להכיר
אחת האטרקציות הפופולאריות היום, הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים, היא השכרת יאכטה לצורך שייט לאורך...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
9 יתרונות של סיורים קולינריים בתל אביב
כמומחה מוכר בתחום התיירות הקולינרית, אני נרגש להדריך אותך דרך היתרונות המדהימים של יציאה לסיור...
קרא עוד »
ספט 06, 2023
אילו משחקים מתאימים למוטוריקה עדינה
כל הורה רוצה לפתח את הילד שלו ולהשקיע בו כל מה שרק אפשר על מנת שהוא יהיה ילד כשרוני, ילד מפותח וילד...
קרא עוד »
מאי 06, 2019