חסיה ברטלר

השאלה איך מתמודדים עם מחלות ועם קשים נפשיים מטרידה אתכם? רוצים לקרוא על הנושא ולהעשיר את הידיעות שלכם? זה אפשרי, ואחת מהדרכים לעשות זאת, היא להתחיל לקרוא את הספרים של חסיה ברטלר. 

הספרים המעניינים של חסיה ברטלר שמחכים לכם 

כפי שבוודאי יצא לכם לשמוע בעבר, חסיה ברטלר כותבת בעיקר ספרים עלילתיים שקשורים לנושאים מורכבים ביותר כמו טיפולים נפשיים. בדרך כלל מדובר על גיבורה שמתמודדים עם מחלות ותופעות שונות, ובהחלט ניתן לראות את הספרים הללו כמדריכי טיפול מגוונים. בין יתר הספרים שכתבה חסיה ברטלר אי אפשר להתעלם מספרים כמו: "בין פטיש לתהילה", "אל תדמי בנפשך", "לילה ולא דומיה" ועוד רבים אחרים. 

מתנה שמעוררת רגש ומחשבה 

אם אתם מחפשים היום מתנה מיוחדת לאישה שמתמודדים עם קשיים שונים, ברור מדוע אחד מאותם הספרים של חסיה ברטלר זו בחירה טובה. אין מישהו שלא רוצה לקרוא ספר עלילתי על גיבורה שמתמודדים עם אותם מצבים וקשיים שגם היא בעצמה חווה. לכן כדאי לחשוב על האפשרות הזאת בחיוב, ובנוסף, כמובן שהמחיר של ספר כזה הוא מחיר שכל אחד יוכל לעמוד בו. לכן, באותם המקרים שבהם תרצו לתת מתנה באמת מהלב ובמחיר נוח, שווה לזכור שהאפשרות הזאת קיימת. 

הזמנת ספרים בצורה מקוונת 

בין אם אתם יודעים בוודאות איזה ספר תרצו לרכוש ובין אם אתם מעדיפים לראות קטלוג ספרי עלילה למבוגרים למשל עם כמה אפשרויות שונות, חשוב לזכור: אתם יכולים להזמין היום ספרים כאלה אונליין. שווה לקחת את האופציה הזאת בחשבון, כי מי אמר שאתם חייבים לצאת מהבית כדי לקנות למישהו מתנה? הזמנת ספרים באינטרנט, ולא משנה באיזה סגנון, הפכה ללהיט גדול. זו רכישה שנוח לבצע בכל יום ובכל שעה, וגם המחיר הסופי שתשלמו יהיה בדרך כלל אטרקטיבי ביותר. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה החשיבות של כישורים חברתיים לילדים?
כל אדם שמתחכך בחברה חייב להיות בעל כישורים חברתיים ברמה כזו או אחרת. יכול להיות, וגם סביר מאוד, שזה דבר...
קרא עוד »
אפר 20, 2021
טיפים לתכנון גיבוש צוות עובדים מחוץ לקופסא
אם בחברה שאתם עובדים, אתם אחראים לארגן את המסיבות, אירועי החברה וימי הגיבוש לעובדים, אתם יודעים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
השחרת חלונות לרכב, הסיבות שישכנעו גם אותך לעשות
בשנים האחרונות הרבה בעלי רכבים בוחרים להשחיר את חלונות רכבם וכך הם מקבלים יתרונות נהדרים וטובים...
קרא עוד »
ספט 23, 2019