חסיה ברטלר

השאלה איך מתמודדים עם מחלות ועם קשים נפשיים מטרידה אתכם? רוצים לקרוא על הנושא ולהעשיר את הידיעות שלכם? זה אפשרי, ואחת מהדרכים לעשות זאת, היא להתחיל לקרוא את הספרים של חסיה ברטלר. 

הספרים המעניינים של חסיה ברטלר שמחכים לכם 

כפי שבוודאי יצא לכם לשמוע בעבר, חסיה ברטלר כותבת בעיקר ספרים עלילתיים שקשורים לנושאים מורכבים ביותר כמו טיפולים נפשיים. בדרך כלל מדובר על גיבורה שמתמודדים עם מחלות ותופעות שונות, ובהחלט ניתן לראות את הספרים הללו כמדריכי טיפול מגוונים. בין יתר הספרים שכתבה חסיה ברטלר אי אפשר להתעלם מספרים כמו: "בין פטיש לתהילה", "אל תדמי בנפשך", "לילה ולא דומיה" ועוד רבים אחרים. 

מתנה שמעוררת רגש ומחשבה 

אם אתם מחפשים היום מתנה מיוחדת לאישה שמתמודדים עם קשיים שונים, ברור מדוע אחד מאותם הספרים של חסיה ברטלר זו בחירה טובה. אין מישהו שלא רוצה לקרוא ספר עלילתי על גיבורה שמתמודדים עם אותם מצבים וקשיים שגם היא בעצמה חווה. לכן כדאי לחשוב על האפשרות הזאת בחיוב, ובנוסף, כמובן שהמחיר של ספר כזה הוא מחיר שכל אחד יוכל לעמוד בו. לכן, באותם המקרים שבהם תרצו לתת מתנה באמת מהלב ובמחיר נוח, שווה לזכור שהאפשרות הזאת קיימת. 

הזמנת ספרים בצורה מקוונת 

בין אם אתם יודעים בוודאות איזה ספר תרצו לרכוש ובין אם אתם מעדיפים לראות קטלוג ספרי עלילה למבוגרים למשל עם כמה אפשרויות שונות, חשוב לזכור: אתם יכולים להזמין היום ספרים כאלה אונליין. שווה לקחת את האופציה הזאת בחשבון, כי מי אמר שאתם חייבים לצאת מהבית כדי לקנות למישהו מתנה? הזמנת ספרים באינטרנט, ולא משנה באיזה סגנון, הפכה ללהיט גדול. זו רכישה שנוח לבצע בכל יום ובכל שעה, וגם המחיר הסופי שתשלמו יהיה בדרך כלל אטרקטיבי ביותר. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבני חן
תכשיטים זה דבר מאוד אישי. בין אם אתה קונה אותו למתנה או לעצמך, אתה רוצה לוודא שהתכשיטים שלך יחזיקו...
קרא עוד »
יול 14, 2022
פסוריאזיס – מה זה וכיצד מטפלים בבעיה?
אחת ממחלות העור הקשות ביותר שאנחנו מכירים, היא מחלת פסוריאזיס. מדובר על מחלה אוטואימונית כרונית, אשר...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
מי לא ירצה דובי ענק?
כנראה שכל ילד ירצה לעצמו דובי אחד או שניים, בכדי שיוכל לפתח אתו חברות נצחית ובזמנים הקשים יותר, גם...
קרא עוד »
ינו 14, 2020