צלוליט בכל גיל, מה הסיבה להופעה שלה

צלוליט בכל גיל

לא מעט נשים מוצאות את עצמן מתמודדות עם צלוליטיס ברגליים. מדובר על מצב בו העור של הרגל משתנה, דבר שיכול להשפיע גם על הנראות אך גם על התחושה ועל האופן בו אפשר להשתמש בצורה נוחה ונעימה ברגליים מבלי שייגרם להם נזק. 

אם בעבר נהגנו לחשבו שרק בגיל מבוגר נשים מתמודדות עם צלוליטיס הרי שכיום אנחנו יודעים שגם בגיל צעיר יחסית, לא מעט נשים מוצאות את עצמן מתמודדות עם מצב זה. במהלך השנים התגלו עוד ועוד סיבות אשר התגלו כמשפיעות וכאלה שיכולות לייצר צלוליטיס ברגליים. באופן טבעי, ככל שהתגלו יותר ויותר סיבות לכך, אז הופיעו טיפולים שונים שנועדו למנוע זאת, באופן מלא או באופן חלקי, עד כמה שאפשר. 

לפני שאנחנו נציג כמה סיבות שבגללן נשים מתמודדות עם התופעה, יש להסביר בדיוק מה זה כפי שמפורט באתר הזה. מדובר על מצב בו העור באזור הרגליים הופך להיות קשיח, עבה ושומני, הוורידים הופכים להיות בולטים, מה שמקשה מאוד לבצע תנועות שונות, אפילו דברים פשוטים כמו עמידה ממושכת במקום. כמו כן, זה משפיע בצורה שלילית על התחושה וכן משנה את הנראות של המקום לרעה. נשים רבות שמתמודדות עם צלוליטיס, מתקשות ללכת עם מכנסיים קצרות או בגדים אחרים, שכן אז אפשר לראות את זה, מה שמאוד לא נעים עבורן. 

מה יכול להוביל לצלוליטיס? 

ראשית, חוסר בפעילות גופנית. נשים שלא מבצעות פעילות גופנית על בסיס קבוע, עלולות להתמודד עם מצב כזה. בין היתר בגלל העובדה שהן לא דואגות לייצר פעילות שמאפשרת אספקת דם תקינה. 

שנית, צריכת מזון לא בריא, מזון מעובד שמכיל הרבה שומנים, נתרן וסוכר. זו אחת הסיבות מדוע יש צורך להפסיק לצרוך מזון שכזה ולצרוך אך ורק מזון בריא. 

שלישית, גנטיקה. כמו במקרים רבים אחרים, גם כאן אפשר למצוא השפעה של גנטיקה על הגוף. נשים שמתמודדות עם מצב, הרבה פעמים הן נשים שגם האימהות שלהן התמודדו איתו. יש להדגיש שבדרך כלל אפשר למצוא נשים אחרי הריון או לידה מתמודדות עם סיטואציה זו. 

ארבע, צריכה נמוכה של כמויות מים עלולה לגרום נזק לעור ובפרט לצלוליטיס. 

הקליקו למידע על מיצוק עור הפנים

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של שיזוף עצמי
עם הגברת המודעות להשפעות המזיקות של חשיפה מוגזמת לשמש, השיזוף העצמי הופיע כחלופה פופולרית להשגת גוון...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
מה חשוב לדעת כשיש בעיית נזילת מים בבית?
למרות שאף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על המצב הזה, נזילות מים הן בפירוש חלק מהחיים של רבים מאיתנו. יכולות...
קרא עוד »
ינו 03, 2023
קייטרינג לאירוע פרטי – איכותי ומשובח
קייטרינג לאירוע פרטי הוא תהליך מורכב. הדרישות גבוהות מבחינת האיכות, הטעם וההצגה, כמו גם זמן הכנת...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023