מכונת שטיפה בלחץ מומלצת

מכונת שטיפה בלחץ

את הבית הפרטי שלכם אתם יכולים לנקות רק בעזרת מגב וסחבה וקצת מים, אך ישנם שטחים שבכדי לנקות אותם דרושה כמות מים עצומה ויותר חשוב מכך הוא הצורה בה הניקיון מתבצע. ישנם מקומות כמו אתרי בנייה לאחר סיום הבנייה, משטחים באזורי תעשייה, רכבים ואפילו דשא סינטטי. את השטחים האלה ניתן לנקות רק באמצעות מכונות שטיפה מיוחדות.

מכונות שטיפה בלחץ של מים הם מושג מוכר בעיקר במכוני שטיפת רכב, באזורי תעשייה וכדומה. כאמור, בשטחים אלה וברכבים מופיעים כתמי לכלוך מכוערים שהניקוי שלהם קשה מאוד. כתמי שומן או בוץ עיקש. בכדי לנקות אותם יש צורך בלחץ גדול מאוד של מים אלא אם כן תבחרו לעמוד ולקרצף במשך שעות את הכתם על גג הרכב שלכם.

מים חמים וקרים

בשוק כיום קיימים סוגי מכונות שטיפה בלחץ רבות, מסוגים שונים, של חברות שונות, בגדלים ומאפיינים שונים. בכדי לבחור מכונת שטיפה בלחץ מומלצת, חשוב תחילה להבין מהו הצורך בשבילו אתם צריכים את המכונה. לכל מכונה, כאמור, יש את הייעוד שלה, ובכדי לבחור את המכונה כדאי תחילה להבין בשביל מה אתם צריכים את המכשיר.

לדוגמא: אתרי בנייה וכדומה, שטחים בהם יש לכלוך של אבק וחול עיקש שבשביל להסירו בקלות יש צורך בלחץ מים חזק, תוכלו לבחור מכונה מהחברות המובילות, שפועלת על לחץ מים קרים. אמנם יש כתמי סיד וצבע שקל יותר להוריד אותם עם מים חמים, אך גם מים קרים בהחלט יכולים לקלף את שכבות הצבע.

באזורי תעשייה לעומת זאת, שיש צורך בהסרת כתמי שמן וכדומה, יש צורך במכונת שטיפה בלחץ מומלצת שפועל על מים חמים. קיימת גם מכונה 'גרניק' שפועלת על מים חמים וקרים. קראו בהרחבה על מכונות שטיפה לתעשייה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודים לבגרות אונליין
כשהיינו ילדים לא הבנו את המשמעות המלאה של הצלחה במבחני הבגרות. יכול להיות שההורים ובני המשפחה בכלל...
קרא עוד »
מאי 19, 2021
המדף היהודי
המדף היהודי, היא חנות מקוונת לספרים וכתבי קודש ביהדות, החנות האינטרנטית של המדף היהודי, מציעה מבחר...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022
רעיונות ליום הולדת לילדים גדולים
לא מעט הורים מחפשים רעיון אטרקטיבי עבור יום ההולדת של בנם או ביתם. כאשר מדובר בילדים בגילאי 10 ומעלה,...
קרא עוד »
אפר 27, 2019