היכן תוכלי לקבל מידע על בחילות בזמן היריון?

בחילות בזמן היריון היא אחת התופעות הכי מציקות בתחילת היריון. אישה שנכנסת להיריון מתחילה מהר מאוד לחוש את התחושות הקשות הללו של בחילות, אי נוחות בבטן וכן הקאות בשליש שני או שלישי. אז יש את בנות המזל שהשלב הזה של הבחילות וההקאות מדלג עליהן בקלילות ואלגנטיות.

יש נשים רבות שסובלות מבחילות בעוצמה הרבה יותר גבוהה מהמקובל והמוכר. כיום יש לזה שם. היפרמאזיס. נשים שסובלות מהתופעה הן אומללות ממש. הן חווות תופעות קשות מאוד ולגמרי לא נעימות עד שהן עשויות להגיע למצב של איבוד נוזלים ברמה חמורה ביותר. זאת משום שהגוף שלהן לא מעכל שום דבר. כל טיפת מים שנכנסת לגוף מעוררת מיד את רפלקס ההקאה. הפתרון במצבים אלו הוא לרוב מתן נוזלים דרך הווריד.

הבשורה הטובה

יש היום תרופות שונות שעשויות להקל מאוד על נשים הסובלות מבחילות והקאות בזמן היריון. יש תרופות המרגיעות מאוד את תופעת הבחילות ויש גם כאלה שמורידות ומפחיתות את רפלקס ההקאה והתוצאה היא הקלה של ממש על הסבל.

התרופות הללו הן לא תמיד נמכרות לכל דורש ולא כל מי שחושבת שהיא סובלת מאוד ע מצב שהיא חייבת את התרופה אכן תוכל לקבל אותה. זאת משום שיש קריטריונים מחמירים מאוד בכל מה שקשור למתן התרופות הללו ולא כל מי שרוצה את התרופה תוכל לקבל אותה. אך יש את אלה שהן בהחלט רשאיות ליהנות מהתרופה מה שמקל מאוד על סבלן.

ידע זה כוח

חשוב ללמוד ולהכיר את האפשרויות לטיפול והרגעה של הבחילות למרות שלא תמיד תוכל להיות הקלה של ממש בעניין. אך חשוב לדעת שידע הוא כוח ואם יודעים, זה בהחלט עשוי להקל על כל התהליך.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»